bugün

nasıl oldu ne zaman oldu anlamadık ama şöyle eli yüzü düzgün bir becks için market ortalaması budur maalesef.

o değil de, makanların bu fiyatlara paralel geçirişleri çok koyuyor insana. bir ara bira 2'li bir şeylerdi, sevdiğimiz yerlerde de 5-6 arasına içerdik. şimdi sahildeki sikindirik müzik yapan, kuma 2 armut koltuk atıp akustik gitarla akdeniz akşamlarını çaldıran işletme sahibi bile 12 tl - 15 tl gibi ücret talep ediyor allahın 33'lük birası için. 100'e çıkıyoruz oradan en az. hep akp yüzünden oldu. bu sefer cidden akp yüzünden lan. amma vergi koymuşlar hakkaten. içerledim.

solcu da değilim o kötü. solcu olsam 2 liraya satılan şaraplardan içer şiir yazardım. kızlara menşın atardım. kadıköy'de yürürdüm anca yağmurda. bi solcu olamadım harbi. marx bunu da açıklasın amk.
ayaküstü geçirdiklerine dalalettir. eskiden iki bira, bi sigara on lira idi...hey giidi günler hey.
" şaka maka biraları sadece 4 tl."

- ısrarlar içiniz.
içmeyin şu zıkkımı. yıl olmuş 2012 hala harama bulaşan tipler var.
insanı bir litrelik marmara biraya itiyor ama o da hiç karizmatik değil. öğrenci kardeşlerime sabır diliyorum. marmaracı olmayın dostlar. o kol kadar şişeyle merdivenden çıkmayın. direnelim akp zulmüne.
bira yapmayı zorla öğretmenin yoludur.