bugün

espiri , gırgır , şamata derken benzin fiyatlarının 5 tl'ye ulaşmasıdır.
Ak parti iktidarının Türk milletine akaryakıt alışverişlerinde para üstü ile uğraşmaması için yapmış olduğu kıyaktır.

Durmak yok, Yola devam!
yakında insanlar benzin alabilmek için arabayı satacaklar(!)
benzine en çok vergi ödeyen toplum olaraktan yakında onu da göreceğimize inanıyorum.
iç güçlerin oyunudur.
elektrikli araba şart. gerçi ona da bişiy bulur pezevenkler.
şamata, gırgır, espri derken nasıl geldik lan bu benzin konusuna?

vay ammuğha koyim.
duyarlı halkın ve muhalefetin hala tepki göstermemesi oldukça ilginçtir.

hükumeti eleştirmek için en büyük konulardan biri olan benzin ne halk ne de muhalefet tarafından umursanmamaktadır.

ama bazı duyarlı kimseler araçlarına şöyle bir şey yapıştırıyorlar.

görsel
benzinin litresi 15 tl olsa da insanoğlunun rahatlık dürtüsünden dolayı trafik sorununa çare olmayacak zamlardır. bisiklete binin efendim bisiklete.
Faiz lobisinin oyunudur.
hep gezi parkı yüzündendir. Evet.
tayyip benzini 5tlden... uyu güzel ülkem uyu...işsizlik azaldı uyu güzel ülkem uyu...
hükümetin aç gözlülüğü ve başarısız politikaları yüzündendir.
"Durmak yok, pompaya devam" diye düsturun olursa pompa fiyatları da aha böyle olur diyerek şaşırmadığım durumdur.
ilerde suyu 5 tl ye bulamayacağız. Yok kanadadan ithal su falan gelirse ülkemize şaşmayın derim. Hani 3 tarafımız çöllerle kaplı ya ondan dedim.
bir akp ye oy vermis vatandas olarak uzuldugum durumdur.
benzine yapılan zamlarda durmanın olmaması, yola devam edilmesi anlamını taşır.
ama ımf borcumuz bitti .
arabaya olan inancımı yitirdiğim, direksiyona dokununca elimin yandığını hissettiğim.. devamını getiremiciğiim.
(bkz: şaka de lan şaka de)
"arabam yok olan düşünsün" veya "ben hep 20 liralık benzin alıyorum ki zaten" diyen ak kamiller vardı bir zamanlar burada. nerdeler acaba makyaj malzemesi mi almaya gittileR?
http://www.benzinal.com/a...l/avrupa/kursunsuz-benzin
hükümetimizden kaynaklanan bir durum değil dış mihrak ergenekon, faiz lobisi onların oyunları. *
8-10 km yol gidebileceğiniz fiyattır.
bir de 2500 motor araç kullanıyorsanız sattırır adama bu zam.