bugün

cevabı merak edilen sorunsaldır. bence eder, zira evde örgü ören ananızın bu kaşarın fantezilerine kurban gitmesi hiç de adil olmaz.
Hayır tabiki.

Meriç falan değilim hemen yaftalamayın hiç bir kadına el kalkmamalı.

Ne yani amına koyayım dedi farzı misal yapacak mı hayır tabi dövelim mi bunun için.
dövülmez elbette ama bağzı arızalar var, cami duvarına işiyorlar.
Şahsına neden küfrettirdin diye sorarlar adama önce.
Birisini küfrettirecek kadar sinirlendirip akabinde hem suçlu hem güçlü olunmaz.
Ayrıca sadece kadın değil hiçbir insan dövülmez.
Hiç bir canlı dövülmemelidir, dövmek ve hak etmek kelimelerini aynı cümle içinde kullanmak bile gariptir.

Bu hadsizliği yapan, kadın ya da erkeği, hayatınızdan def etmek, onunla aynı seviyeye düşmeden yok farzetmek en akılcı davranıştır.
Ben evet diyorum, sebebi ise kadınlarımız kendilerini dokunulmaz zannedip karşı tarafın cinsiyeti ne olursa olsun saygılarını kaybediyor. Yani kısacası o ortamda saygı sınırı aşılmışsa fiziksel şiddet uygulanabilir. Allaaaah simdi linçleri yerim.
Hiç uğraşamam elimi kaldırdığıma değmez.
Ne kadar ağır bir küfür olduğuna bakar.

Haddini fazlasıyla aşıyorsa, çirkef ve saldırgan tutumu kesintisiz sürüyorsa belki kafasını kırarım.
Hani kadın erkek eşitti amk. Erkek dövülmeyi hakediyorsa kadın da etmiştir. Kadın diye taviz vermeyin. Erkeğe verdiğiniz tepkinin aynısını verin. Ezdirmeyin kendinizi yellozlara.
Hayır.
bana bir zararı var mı bu küfrün?
Bırak nefesini tüketsin.
Bu erkek için de geçerli.
Fakat anneme veya babama küfretti mi kim olursa olsun elimde ne imkan varsa kullanırım dava için kanıtım varsa açarım da.
görsel

Sever misin(opsiyonel), Sabaha mı saklarsın? Durumudur.

Küfür ederse ben de ona söverim. Yersiz kibarlık yaparsanız, siz kabahatli olursunuz.