bugün

trafikte can sıkan bir durum. tabi ki de yaşlılardan, maddi durumu ona yettiği için şahin sürenlerden veya mecburiyetten sürenlerden bahsetmiyorum.

bahsettiğim kişiler özellikle şahin alan, modifiyeci, yarışcı, driftçi apaçi tayfa. bir tane düzgün araba kullananına denk gelmedim. ya arkadan ya yandan sıkıştırır, ya hatalı sollama yapar, ya sinyal vermez ya kırmızıda geçer bu ayılar. her hareketlerinde bir orospu çocukluğu bulmak mümkündür.
modifiyeli içinde garip garip müzük dinleyen abaza sahin sürücülerine sesleniyorum : Lütfen trafige kapalı alanlardan kullanın o arabalarınızı . !
kartal görünümlü şahin kullanan versiyonları da vardır.genellikle kiraladıkları arabaları daha görünmeden egzoz seslerinden ve lastik çekerken çıkardığı seslerden onların üzerinize üzerinize geldiğini tahmin edebilirisiniz.
son sesle arabesk, arabesk rap, 10 yıl öncesinin club müziklerini dinlemeleri/dinletmeleri, lise önlerinde pusuya yatmaları, gecenin köründe sevdiği kızın evinin önüne gidip son ses romantik şarkı açmaları da göz önünde bulundurulunca çok doğru olduğu anlaşılan durum.
bizzat bende şahin kullanmış biri olaraktan diyorum ki, bu sahinlerde koltuk geri yaslanmamali.
(bkz: amına kodumun şahincisi)
sadece suruculeri degil icindeki herkes oyledir. zira sahin yalniz surulmez. en az dort arkadas gerekir. bes kisiden asagi olur, camlari acik olmazsa gitmez o araba.
helezonu kesikse doğru olan önerme.