bugün

Kanat taksalar bir miktar havalanır, sürtünme ortadan kalkacağı için bir miktar hızlanabilirdi.
Bence bu fikri aşılayın bu dayılara. Denerler amk
Türklerin yaptığı çılgın projelerden biri. Arkada denge pervanesi yok. o araba azıcık bile havalansa kendi pervane olur paçalara ayrılır.

Edit:ekleme
yahu böyle birşey nasıl olabilir ya ? Aklım almıyor. Nasıl bir fantazidir bu ? Nasıl düşündün arkadaşım bunu ya. Hayret yani.
şimdi o değilde siz gömüyorsunuz ama adamlar kendi ev atölyelerinde helikopter pervanesi imal etmiş, bunu yaptıktan sonra taktıkları o araba uçsa ne olur uçmasa ne olur amk.
Allah'tan uçmamış. Uçsaydı uçan araba yaptık devlet bize destek vermedi derdi bunlar. Milletin de %80'i ülkede bilim insanlarına destek verilmiyor, bizim ülkemizde çok zeki insanlar var diyecekti.

Bizim ülkede yoktan enerji var etmeye çalışan 2 enerji harcayıp 1 enerji üreten ve bana destek verilmiyor diyen çok kişi var.
--spoiler--
-uçacak diyorum hurşit! s*kerim teslasını!
--spoiler--
bu zeka o peveneyi nereden bulup nasıl o aracın üzerine takmış hayret.
Pervaneyi akünün elektriğiyle döndürürsen kalkmaz tabi.
Aynısını elon musk yapsa öve öve bitiremezdiniz.
Eğer adamı varsa Konya'da gizli uzay üssüne proje direktörü olarak alınmalı bu vatandaş...
Yoksa stajyer olarak projelerde çalışabilir.
Çünkü kalkış motorları yok.
Bina bir implus motoru takılsa olurdu.
Burada asıl önemli konu şu ki bu mallar pervane dönüp Şahini uçursa içine binip ucacaklar demek.
Eğitim olmadan, lisans olmadan uçacaklar ve birilerinin başına bela olacaklar.
Belki bir ahırın üzerine, belki bir caminin namazdaki cemaatinin üzerine, belki bir köy ilkokulunda çocukların üzerine dusebileceklerini düşünmeden uçacaklar...
At çüküne kelebek konmuş gibi olmuş.kimse kusura bakmasın.
Kalkanları indirseymiş havalanırmış. Neyse karışmayayım çok biliyorsun derler.
iyi niyetli bir çalışma ama yemezler sahnesinin vücut bulmuş halidir.
Adam haklı ama amk. Bir de kartalda denesin bence.
Adam Sivas tan münih de ki akrabalarını ziyaret etmek istemiş ve bişeyler yapmaya uğraşmış. Olmamış ama emeğine sağlık.
nötor zayıf kalmış.
Türk milleti olarak bizde kapasite varda kullanamıyoruz.