bugün

son günlerde iyice su yüzüne çıkmış anlayıştır. (bkz: sincap is my girl)

ayrıca cem yılmaz ile sidik yarıştırma olayına son vermelidir çünkü bu kalitesiz mizah anlayışı buna müsade etmemektedir.

edit: ahmet hakan'dan nefret ederim. ama hem onunla yüz göz olup hem de rezil olmak?
ergen mizahıdır.
recep ivedik'i 4 milyon kadar insan izliyorsa bu onun değil , izleyenlerin kalitesizliği. gişe için film yaptığı aşikardır.
kalitesiz değildir. çok kalitelidir. cem yılmaz'dan çok çok daha özgündür kesinlikle. onun gibi plagiyatör değildir.

(bkz: (#13001673))
turkcell reklamlarında apaçık görülendir.
doğru olan düşüncedir.
(bkz: genç ahmet hakancılar rahatsız)
recep ivedik diye bir karakterin varlığıyla bile kanıtlanabilir.
para insanı bozar lafının en somut kanıtı, yakında tepe taklak olacak olması ne acı.
şahan gökbakar'ın halkın ne istediğini bilip ona göre hareket etmesidir.

recep ivediği milyonlarca kişi izledi, adam bir de sincap is my girl yapmış, hakkıdır.serkan is may görl hahaha diye yarılan bu kadar çok insan varken yapmalıdır da.

hem bu muhabbeti çıkaran da recep ivedik'ten önce ulaşamadığı memeye recep ivedik'ten sonra "hadi ben de recep ivediği biraz eleştireyim de belki elit ayağına 1-2 kız düşürürüm" şeklinde mantaliteye sahip ekşicilerdir.

recep ivedik öncesinde "hahaha bu dikkat şahan çıkabilir programı çok komik yeeeeaa" triplerine girenler de aynı kişilerdi.
cem yılmaz'a gülmenin elitlik göstergesi olduğunu sanan küçük burjuva, chp seçmeninin son model sıçmasıdır. tam bir saçmalık.
şahan gökbakar' ın mizahını eleştirme cümlesidir. katılmadığım düşüncedir, sadece sinirlenince komik olmuyor, cem yılmaz' ı da sinirlendir de gör ne kadar suratsız asabi olduğunu.
Recep ivedik işiyle bangır bangır gösteriyor zaten bizlere.
aşırı kalitesiz mizahla ülkenin en çok izlenen filmini yapmasıdır.

ulan kim izledi bu kadar?
katılmadığım durumdur diyorum ve ekliyorum,
(bkz: kalite anlayışınıza sokayım).
"salatalık tarlasından kivi toplanacak değil ya" dediğim sorunsaldır. zira sanatçıların da büyüklerimizin de bu toplumdan çıktığı unutulmamalıdır.
insanlara şahan gökbakar'ın mizah anlayışının kalitesiz olduğunu düşündüren, zeka pırıltısı eksik ve genellikle argo üzerine tasarlanmış esprileridir. biz türk milleti olarak absürd olaylara ve davranışlara her zaman gülmüşüzdür. ben gülmüyorum diyebilirsiniz. o halde siz bir istisnasınız. şahan gökbakar'ın ekranda gördüğümüz kadarıyla son derece alaycı ve küçümseyici bir tavrı var. bunu bilerek mi yapıyor, yoksa doğal olarak mı meydana geliyor bilmiyorum. bu görünüş zannediyorum ki mesleki kariyeri boyunca hep üzerinde kalacaktır. ayrıca cem yılmaz ile kıyaslanması son derece absürd.
burdaki bir çok yazar bile şahandan daha derin mizah anlayışına sahiptir varın gerisini siz düşünün. naifçe de olsa sistem eleştirisi içeren mizah tarzını benimseyen ferhan şensoy ve levent kırca gibi isimler medya dünyasından afaroz edilirken şahan gibi sıradan yılışık bir tarzı benimseyenler el üstünde tutuluyor...
güncel Önemli Başlıklar