bugün

iz tv'de gezi rehberi isimli programı sunan,sevimli ve çilli bayan.
aslında güzel olmayan fakat sevimliliğiyle ilgi çeken neşeli kişilik.

ayrıca bir gözü yeşil diğeri kahverengidir.

http://www.iztv.com.tr/po...res=yapimci/906827761.JPG
nezle gibidir hep, genizden konuşur ama "konuşur".

haklarını vere vere ingilizce, fransızca, ispanyolca konuşur (yine genizden).

tarzı müthiştir, giyer-yakıştırır.

sevdirir kendini işte, öyle böyle değil hem de, çok sevdirir.

sözün özü aşkın diğer adı ve soyadıdır.*
güzel de değildir, sevimli de değildir. fiziği vasat türk kızı fiziğidir. hele ki çekimler 4:3 ve tv 16:9 olduğu için fiziği iyice kötü görünmektedir.

sevimliliği bana üniversite ergenlerinin kendini farklı gösterme çabası gibi gelmektedir. yani bir belgeselci hali yok, olsa olsa üniversite öğrencisi geziye çıkmış hali var, belgelei içselleştirmiş havası da yok, belgeselci görünmeliyim farklı görünmeliyim tripleri var. ses tonu maalesef oturmuş bir ses tonu değildir.dolayısıyla hiçbir zaman sunuculuğunun çekici gelebileceğini düşünemiyorum.

genelde nat geo wild'da gördüğümüz manyak belgeselciler varya hani, kendini böceğe sokturan, saçmasapan hayvanları seven vs. bu kızımızda bunlar yok, ama gereksiz hareketler var. mesela balık yetiştirme havuzuna kafasını sokmak gibi.

ayrıca et yemeği tadıp, çok güzel deyip, çıkışta et yemeklerini sevmediği için yemediğini de söylemiştir.

güzel yer olarak gösterilen gözleri de bana pörtlek gelmektedir.

son olarak kendisini tanımıyorum, saat 4 civarında iz tvde gezi rehberi bingölü izledikten sonra, hep bu mu sunuyormuş yoksa her programı misafir birine mi yaptırıyorlar diye bakayım dedim, programın kendisinin olduğunu ve muhtelif yerlerdeki overrated hali görünce beni yazmaya sevk etti, bende yazayım dedim.
tinkerbell kafası yaşayıp kendine göre küçük şirinlikler yapan gereksiz model insanı.
içinden Söyle'nin klibinde görülmüştür. http://www.youtube.com/watch?v=SIeRPwOuz4c
iz tv'de yayınlanan hindistan'da tek başına belgeselinin çekimleri esnasında fransız bir gençle tanışıp evlenmişlerdir.