bugün

Kuran
- zina edene 100 sopa
- yeryüzünde islam yayılıncaya kadar kafirlerle savaşın
- bozgunculuk yapanı ya öldür ya ellerini ayaklarını çapraz kes yada sürgüne yolla
- kafirleri bulduğunuz yerde öldür

Işid
- zina edene 100 sopa
- yeryüzünde islam yayılıncaya kadar kafirlerle savaşın
- bozgunculuk yapanı ya öldür ya ellerini ayaklarını çapraz kes yada sürgüne yolla
- kafirleri bulduğunuz yerde öldür.
Gerçek islam bu değilciler kuran okumadıkları için, kuranda "fidan dikin hayvanları sevin" yazdığını sanıyorlar,

islam nefret ve iğrençliğin uygulanması için sebep uyduran dinlerden bir tanesidir.
görsel
bir kaç hareketi islama uygun yapıyor diye islamı temsil edecek değil. her şeyi de tam ters yapsa kendine taraf olacak insan bulamaz. ilim ehli olanlar anlar işidin nerelerde tevil hatalarına gittiğini. hatta hata değil direk projedir bu cehennem köpekleri.
atılan görselde yandaki ayetler ile işid'in yaptıklarını bağdaştıran bir kimse varsa net idiottur.
bir kac hareketi de islama uygun yapmiyor. bu cevirileri onunuze koyan, kelimeleri kuranin diger ayetlerinde gecen ayni kelimelerin kullanilisyla kiyaslamislar mi?

sirf bakmak icin arattim 40 tane farkli meal cikti karsima. cesit cesit. isine geleni al yapistir koy.

savasta diyor lan savasta. savasirken gül verildigini mi zannediyorsunuz siz. biri caninizi almaya gelse lale mi vereceksiniz?

amk muslumanin ateistle savastigindan cok kafirler islamla savasiyor. nasil savas dini ben anlamadim bunu.
ya 3 ayetle işid militanı olursun zaten sorun o değil ki koca kuranda 3 ayetle işid militanı olanlar diğer ayetler gelince neden susuyorlar koca din bu çakallara bırakılacak mı sandılar onlar müslümandı onları temizlemeye çalışan türkiye halkının çoğu müslüman değil mi neden daha beter olsun diyoruz

dini herkes kendine göre yorumlarsa tarikattı şeyhdi hoca idi işid di diye daha çok uğraşırız bu din içinde yanlış olan her şeyi bir an önce temizleyip insanlara doğrusunu sunmak lazım yoksa millet dalga geçmeye daha çok başlar.