bugün

(bkz: ışid i seviyorum çünko orospu çocuğuyum) olarak değişebilir. (bkz: al bunu al al)
Müslüman teröre bulaşmaz.Bulaşan müslüman kalamaz.
Tüm müslüman dünyasının kalbinde yatan.
Işidi seviyorun çünkü ypg-bölgesel kürt yönetimi-pkk tayfasının a. Koyuyor.
(bkz: ehli muhammed size iyi yanışlar diler)
Ya bir Siktirip gidin amk.
işidi seviyorum çünkü müslümanları ve kürtleri öldürüyor.
ışid i sevmiyorum çünkü ben müslümanım.
ışid dünyaya müslümanları kötü göstermek amacı ile ortaya çıkmış bir örgüttür. arkasında abd vardır. ayrıntılara değil resmin tümüne bakan bunu net görür.
müslümanlıkla alakasını bilemem, ama ışid insanlık tarihinde veba salgını gibi gelip geçici bir olgudur. sevsen ne olacak ?
senin müslümanlığın batsın o zaman.
Gerçek bir müslüman ışidi sevmez. Sevemez.
(bkz: Troll olucam diye mahkemelik olmak)

(bkz: Biz bilmiyoduk abi)

Ve son olarak,

(bkz: Göte giren şemsiye açılmaz)
zalime karşı koymuyorsan, isyan etmiyor onun safında yer alıyorsan sen müslüman falan değilsin. hatta insan olabildiğin konusunda da ciddi şüpheler var.
o kitap zalime isyan et diyor, nerenle okuyorsun sen bu kitabı kardeş?
elohimin islamı köreltmek için savaşan iblislerine uyarsan sonunun neresi olduğu eylemlerinden belli değil mi?
ulan hadi müslümansın da insan değil misin? müslüman da olunsa kafa kesen yamyamları sevmek neden? sonra islam terör dini değince kırk takla atıyorsunuz.
O müslüman değil, bu müslüman değil...

Nerde la şu meşhur müslüman ?
seni sevmiyorum, çünkü insanım.
Siktir git o zaman.
Abi iki üç kişinin hesabını müslümanlara diyerek genellemeyin. Işıdı sevmiyorum çünkü vicdanım var. Bazen başlıgı okuyunca ya buraya 9luk 10luk bebeleridemi alıyolar diyorum çünkü başka bi açıklaması olamaz
Kurana inanan herkesin sevmesi gerekir. Kuranı okumamış tatlı su müslümanları bakara 191 in ne olduğunu bilmediklerinden işid i katil, vahşi falan der ama adamların kuranın emrini yerine getirdiğini bilmez bile.

BAKARA-191: Onları nerede yakalarsanız öldürün. Sizi çıkardıkları yerden (Mekke’den) siz de onları çıkarın. Zulüm ve baskı, adam öldürmekten daha ağırdır. Yalnız, Mescid-i Haram yanında, onlar sizinle savaşmadıkça, siz de onlarla savaşmayın. Sizinle savaşırlarsa (siz de onlarla savaşın) onları öldürün. Kâfirlerin cezası böyledir.)

NOT : Kalkıpta kimse o surenini başını sonunu anlmadan cımbızlama gibi mal mal laflar etmesin. Koskoca sure amk., cımbızımı var....
Deaş ı seviyorsun, çünkü islam ın kara görülmesi işine geliyor değil mi ibne kırığı?
güncel Önemli Başlıklar