bugün

dostlar alışverişte görsün mücadelesidir. türkiye bu barbarlarla enteresan işler çevirmiştir.
putin reisin açıklaması. esad ile savaşan suriyelileri kim silahlandırdı. bölgeye silahları kim gönderdi. abd ve türkiyeyi direk suçluyor ve haklı.
(bkz: bot atmak)
Terörist sevicilerin savunduğu saçma argümandır. Hatta bu arkadaşlar akp düşmanlığını, devlet düşmanlığına çevirerek açık açık pyd ve pkk yı sivil halk / özgürlük savaşçısı olarak görmektedir. Neymiş efendim fıratın batısında işid varmışta Türkiye onları korumak için geçmeyin diyormuş. Bak, bak. Geçmeyin dediği kim? Pyd. Pyd kim? Pkk'nın suriye kolu. Pkk kim? 37 yıldır terör estirerek on binlerce insanın kanına girmiş, finansmanı uyuşturucu, kaçak mal, haraç, insan tacirciliği olan en büyük desteği siyonizmin kalesi israilden alan hain bir örgüttür. Abd bunlara işidle mücadele için tonlarca havadan mühimmat atmış, karşılığında Türkmen köylerine saldırarak bu bölgelerde kanton ilan etmeye çalışmışlardır. Neymiş vay efendim orda işid varmış. Bayırbucakta mı işid var? Ösonun ana karargahlarının bulunduğu bölgeler de mi işid var? Gidip bunu doğuda ki cahil gençliğe anlatıp, "saray, diktatör, yaşasın ezilen halklar" masallarıyla birleştirip sürekli zehirliyorsunuz zaten. Çıkıp birde burada sublime mesaj vermeye gerek yok.

Biride dikkat ettim yobaz kelimesini kullanmış. Yobaz ne demektir bunu bir öğrenin. Sözlükte yazar olmuş kullandığı kelimenin anlamını bilmiyor garibim. Yobaz dediğinde ezdiğini falan zannediyor.
güncel Önemli Başlıklar