bugün

Yapan hasta değilse ağır psikopattır
Ne yaptı lan hayvan sana!(Cümleden istediğini çıkar)
insanlık dışı.

Söyleyecek laf yok artık bunlara, gerçekten.

Böyle bi dünyada hala hümanist olanların kafasından istiyorum.
'mars ta çok vahşi bir cinayet gerçekleşti'

- kesin kürttür. ne mars mı?

olaya gelecek olursak insanlık dışıdır, geceleri o yastığa başını nasıl yaslayacaksın. o anlar gözünün önüne hiç gelmeyecek mi be adam.
süzme orospu çocukları! Allah belanızı versin.
Bunu yapanlar asılmalıdır.
allah katında boynuzlu hayvanın boynuzsuz hayvana vurmasının bile hesabı sorulacaktır.

hz.muhammed
zavallı köpektir. ama asıl zavallılık, kabahâtler kanunu'nda işlem görmesidir bu şerefsizlerin.
vicdansizligin onde gidenidir. insanlik disidir.
Üzdü şimdi. Ciğeri leş etmez mahluklar yüzünden saflığın eriyip kaybolması, nefret edesi.
Ulan allah belanızı versin.
filistinde suriyede bebek veya çocuk ölünce umrumda olmuyo banane len arabın kürdün veledinden soyu kurusun diyorum ama hayvanlara karşı zaafım var böyle şeyler olunca üzüntümden ne yapacağımı bilmiyorum.zengin biri olsam tamamen sokak hayvanlarına bağış yapardım sadece köpeklere yardım insan evladlarına yardım etmezdim yalanmı len, çıkarcı diğilmiyiz hepimiz hayvanlara göre çok daha aç gözlü menfaatçi diğilmiyiz.(bunu kabul etmek zorundayız).
insanilerin geldiği hayvani boyutu açikca gözler onume serer.
Şerefsiz mahlukatın yaptığı suphi altundöken vahşisinin yaptığına ne kadar da çok benzemiş. imkanı olsa bu aşşağılık bir kız a da yapardı.
Beddua dan başka elden birşey gelmiyor. Keşke tutsa.
böyle insanlar yaşarken kimse bana namaz kılmadığım için cehenneme gideceğimi söylemesin dediğim haberdir.
abi siz ne diyorsunuz suriye'de bunun aynısını 5 yaşında bebeğe yapıyorlar!
doğu anadolu bölgesinde gerçekleşmiştir çünkü....
hangi orospu çocuğu annesini babasını ensest siken yaptıysa hak ettiğini bulmasını diliyorum.
insanlarının psikolojilerinin iyice bozulduğuna işarettir.

eskiden var mıydı böyle şeyler? varsa da bizim haberimiz yokturdu. bu tür olayların ilk örneklerini nerelerde gördük biliyor musunuz? amerika, avrupa gibi bölgelerde gördük. binlerce psikopat kaynıyor kodumun memleketlerinde. sonunda bize de bulaştırdılar hastalıklarını. abi göğüs kafesime sanki basınç uyguluyorlar, o kadar üzülüyorum. nasıl kıyıyorlar o canlara? lan ne yapabilir o hayvan sana. rahatsız etse bile sen insansın aklını kullanıp uzaklıştırmayı bilmelisin canına kıymak nedir lan? allah kahretsin sizi, allah ıslah etsin.
Boyle insanlarin(!) var oldugunu gordukce kopegimi daha cok seviyorum.
neden hep bu tür olaylar türkiyenin doğu kesiminde oluyor dedirten durum.
yapanın hayvandan daha aşağı olduğunu gösteren eylemdir. şerefsizliktir, o hayvanın dili yok diye, kendisinden daha aşağı görmesinin sebebi nedir bilinmez. oysaki sen daha aşağısın ondan.
merhamet etmeyene merhamet edilmez. acısı büyük çıkar inşallah. eşşolusu.
insanın söyleyecek lafı kalmıyor. Yeter artık.
Bazen insanlık kelimesine fazla anlam yüklediğimizi düşündüren olay. Hangi hayvan bir insan kadar sadist olabilir ki
bunu bir insana yaptılar hepiniz bilirsiniz Özgecan'ı. Pek şaşırmamalı bu habere ee ne de olsa Türkiye'de yaşıyoruz.
güncel Önemli Başlıklar