sosyal deney yaptığını iddia eden genç, polis durumu fark edince gözaltına alınmış.
ilgili link; https://youtu.be/owjq1kKsJBc

Edit: öncelikle pkk sempatizanı değilim. 27 yıl hapis istenmiş. Eyleme geçilmemiş sonuçta biraz abartılmış bir durum.
yanlis yapilmistir.
devlet gorevlilerini kiniyorum.

agzina sarjoru bosaltmalari gerekirdi ocun.
Sadece ülkemizde değil tüm dünyada sosyal deney yapiyorum yeaa diye dolanan kim varsa öldürüceksin mk. Sen kimsin de yapıyorsun oç? Hangi bilgiyle hangi birikimle hangi yetkiyle?
Hemen de sosyal deney yapıyorduk demiş bak sen şu işe.
bu tür sosyal deneyci oçlarından istanbul üniversitesi beyazıt yerleşkesinde hiç de azımsanmayacak kadar var. polisler onları da "orantılı" olarak kanunen 1453 kere bellerler umarım.
bunların kızları da ayrı bi iğrenç oluyor erkekleri de.
ne hikmetse birçok kadın terör sempatizanı da hazır bekliyormuş atılmak için. haniğ sosyal deneyde bir şey olursa diye falan oradalarmış yağni. yersen.

şimdi ölürüm türkiyem'i tersten söylüyordur amınakodum iran çingenesi.
herifler bildiğin profesyonel lan adam polise nasıl dikleniyor biz sokakta polisle konuşurken 3.5 atıyoruz kimlik kontrolünde bile kızıp ağzıma vurmasın diye çekinerek konuşuyorum bu dingillerde ki cesaret nereden gelmektedir ?
Götüne jop soksunlar. Ulan ben PKK nın marşı olduğunu yeni öğreniyorum adam ezbere bilip ıslıkla çalıyor. Şüphesiz balikesirli içeri alsınlar dedi.
kardeşim bu sosyal deney falan değil, adam bildiğin propaganda yapmak, polisimizi tahrik etmek için yapıyor. sonradan bu kişilerin yardımına gelen hewallere bak, hangi sosyal deney 15-20 kişiyle yapılıyor.
Bide yaninda orospulari var hemen mudahale gelince atliyorlar.
Amk maymundan evrilmisleri.
Şunu savunacak tipleride yok etmek lazım. Bildiğin provakasyon yapıyor sonra mağduru oynuyorlar. O ciyaklayan kokmuş kevaşeye de iyi bir jop lazım. Polisimin eline sağlık gebertseler orda içim sızlamaz. Her türlü pisligi yapıp mağdur edebiyatı akıllı olun.
sanırım bu da yeni moda "yavvv sosyal deney yapıyoduk biz falan"

Adamlar şehrin orasında silah çıkartıp birbirine sıksa yine diyecekleri olay "yavv sosyal deney yapıyduk arkadaş ölecek mi diye "

Abarttığımı düşünmeyin burası türkiye şu ıslık çalan dağ eşeklerin bile savunuculuğunu yapan kitle çıkıyorsa diğeri niye çıkmasın ?
polise teşekkür etmeme vesile olan durumdur.
Belki biraz humanist yaklaşacağım olaya, tepkisiz kalmış gibi gözükmek istemem ama anasını sikmediklerine dua etsin terörist orospu çocuğu.
güncel Önemli Başlıklar