bugün

seçme şansı dahi olmayan bir şeyle gurur duyan insandır.
boş beleş insandır cahildir hatta ötesidir. insan olamamış gereksiz tip.
teröristler ölsün, türkiyeden selamlar.
(bkz: ne mutlu türküm diyene)
kırkı ile gurur duyanlar kadar saçma değildir.

hayır amca 40 yaşına gelmişsin. kuş desen son ötüş evrelerinde. yolu yarısı gitmiş. hem gözün hem götün toprağa bakıyor bu ne artistlik diye sormazlar mı sana ?

40'dan sonra sevdalukta ne sarayi sarayi diye bitiriyorum bu entry'i.

https://www.youtube.com/watch?v=_9UOw50EekE
boş beleş insandır cahildir hatta ötesidir. insan olamamış gereksiz tip.
Ustunlugu irklarda arayan, okuz buzak metaforuna gonderme yapmayi hissetiren insandir.
Doğuştan gelen özellikler le grur duyulmaz, yaşarken yaptıkların önemlidir. Çünki insanın ırkı üzerinde bşr seçeneği yoktur dur. Bu bir israil oğullar ı hastalığıdır. Malesef bize de bulaşmıştır.
Kendi ırkını diğer ırkların üstünde tutuyorsa net boş insandır.
(bkz: cengiz khan)

Ne şeref ki türk doğmuşum.
Gurur duyulacak bir ırk'a mensup olan bir insanın haklı olarak gurur duymasıdır. Kendini üstün görmesi ise saçmalıktan ibarettir.
irki ile degil hayatta yaptiklari ile gurur duymasi gereken insandir.nefret edilen irklardan nice insanlar bizlere hayat dersi verir kicimizin ustune otururuz.
Ben bir Türk’üm; dinim, cinsim uludur
Hoca Ahmet Yesevi kendisini şöyle tanımlar: Türk'üm müslüman'ım. Neden önce Türk'ü söylediğini soranlara ise islamiyet seçim Türklük ise kaderdir, der. insan seçimiyle gurur duymaz.
(bkz: hoca Ahmet Yesevi)
nazarımda vasat olandır. ya doğuştan sahip olunan bir özelllikle nasıl övünülebilir?!
eğer 'savaş türkün düğünüdür' tarzı boktan, hatta olmayan bir düşünce üzerinden bunu yapıyorsa işe yaramaz kimsedir ama sağlam düşünce üstüne oturtulmuş ırkçı kişilikler devlet ve toplum için bir fırsattır.
Bence henüz Cahildir Eğitimsizdir henüz kişisel gelişimini Tamamlamamıştır Şunu da Belirteyim adamların ideolojisine yine de saygı duyarım... Ama ırkçılık Yapan siyahileri Ermenileri arapları Kürtleri hor ve hakir gören insanlar imanını bir sorgulasın Bunun Hesabını Allah'a veremezler...
aksi durumda,

ırkını unutup, ümmet ayağına, kendini arap ...ötü yalarken bulan, pısırık beyanıdır.
Şu an ki halkların kardeşliği zamazingosu yüzünden pek olmayan şeydir. Ama yinede

Dillerde hep aynı türkü Tanrı korusun türkü.
Ecdadıyla gurur duyuyordur yaşadığı ekmeğini yediği toprakları seviyor sayıyordur vatan severdir. Bir sonraki kurtuluş muhaberesinde en önde gidecek koca yüreklidir.
(bkz: gerizekalı)
Irk diye bir sey yok sana soyliyim canim.
Türktür.

Gerisi hikaye.
Bende ırkımla gurur duyuyorum yaşasın ırkım insan ırkı.
benimdir. türk ırkımla gurur duyuyorum. duymayanlar yallah güney afrika ya.
(bkz: ne mutlu türküm diyene)
güncel Önemli Başlıklar