bugün

şükürler olsun ki üç kıtaya hükmeden tarihin her yerinde başrol olan bi ırk, Türk olarak dünyaya gelmişim. bi seçme şansım olsa bi daha Türk olmayı seçerdim.
bak tarihe türke karşı olanların haline.
Türk olmayı seçerdim tabi farklı bir zamanda farklı bir coğrafyada örneğin Macaristan toprakları Kafkaslar falan işte yeter ki Ortadoğu bataklığında birazcık da olsa uzak ve rahat olsun çok şey istemiyorum.
ırkçı değil türkçüyüm. milyon kere de gelsem şükürler olsun ki türk oğlu türk doğmak isterdim.
Müslüman ülkelerin her hangi birinde olmayıp hangisi olursa olsun.
sadece ırkını seçmen önemli değil. aileni, zekanı, yeteneklerini, tipini, karakterini vs her şeyi seçme şansın olması gerek. yoksa ingiliz olmak istiyorum desem ve olsam, moronun, beyinsizin, fakirin, sapığın teki olacaksam nijeryalı olsam ne yazar ingiliz olsam ne yazar?
içinde yobaz barındırmayan, akıllı, saygılı, kültürlü bir ırk seçerdim. Japon olurdum mesela.
Türk, kürt, arap harici bütün ırklar olabilirdi.
Baştan başlatabiliyomuyuz ?
Norveçli olmak istiyorum diyen biriyle aynı ırktan olmak istemem yine Türk olmak isterdim milletimden de memnunum.
Kimse ırkçılık yapamazdı.Ne de güzel olurdu.Şimdi herkes sidik yarıştırıyor.Kiramen katibin ırkın ne demeyecek ,
Men Rabbüke ? Dicek , rabbin kim ?
Daha neyin kafası bu ?
Yine türk olurdum. Üçüncü şansım olsa yine türk. Bin tane şansım olsa hepsini türk olarak kullanırdım.
Japon olurdum herkes bir birine benziyor çirkin olma şansım yok.
biraz ırkçı bir sorudur. ırk gerçekten bu kadar önemli mi?

türk olarak doğmayı seçerdim. ne bileyim başka sevdiğim bir ırk yok herhalde.

edit: türk düşmanı troll seri eksileme ekibi iş bşaınanahahahhahahaha.