bugün

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Kısaca anlatayım. Şuanda Adıyamanda Okumaktayım Normalde Rizeliyim Bütün Herkez Arkadaşlıktan uzak durmaya çalışıyor Irkcılık yapacagımı düşünüyorlar. Tek tabanca takılıyorum resmen ama cok büyük yanılgı bu Burası Türkiye Çogu insan ırkcılık yapar o lazmış bu kürtmüş bu aleviymiş Gerek Yok bunlara Bu Konuya Değinmek istedim.

insan ayrımı yapma Herşeyin önünde Geliyorsa bunu yapanlara hayvan muamelesi yapılması şart Hepimiz müslümanız Bu vatanın cocuklarıyız Irkçılıga gerek yok Sözlükte küçük kardeşlerime sesleniyorum Aileniz ırkcılık yapıyorsa Ve sizede yaptırıyorsa yapmayın sonuçta ırkcılık yaptıgınız kişilerde insan Herşeyden önce insan kendine bakmalı o lazmış bu çerkezmiş bu kürtmüş düşmanlıga gerek yok ırkcılıga hiç gerek yok hepimiz kardeşiz sonuçta okudugunuz için teşekkürler Saygılarla...
orospu çocuğudur. '
Eksini verdim hümanist kardeşim.
Asla ve asla ırkçılık yapmam. Çünkü böyle bir Saçmalığa katlanamıyorum. Bi aralar solcu takılıyordum. Bu yüzden çok dışlandığım olmuştu. Bu yüzden ırkçılıktan nefret etmek Kanıma işledi âdeta. Sonra herşeye bir isim takmamız ve bu yüzden kendimize uymayan insanlardan korkup onlarla ilişki kurmamaya çalışmamız saçma gelmeye başladı. Ne yani onun soyu öyle diye seri katil mi oluyor. iyi mk kimseye güvenmeyin o zaman evet tehlikeden paçanızı kurtardığınız için çok zekisiniz.