bugün

bünyemde meydana gelen hadisedir. sırf bu yüzden kendimle gurur duyuyorum.

kim ne derse desin, türkiye türklerindir arkadaş! bu zamana kadar malum ırkların pislikten başka ne faydasını gördük.

biri sürekli huzursuzluk çıkartır, ermeniler-rumlar sürekli türkler aleyhine çalışır. bunlara düşman olmayacaksın da madalya mı takacaksın!

ne mutlu türküm diyene... gerisi yalan dolan!
hayra alamet olmayan bir vaziyet.

(bkz: ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)
5 parmağın 5'ini de bir gören zavallı zihniyetlerin işidir.
sözlükten bir numunelik (bkz: picnick)
insan adayı olmaktan daha öteye gidememe durumudur.
bu tip canlılar asla tam olarak insan olamazlar.
egosunu tatmin etmek için ırkçılık yapandan beklenen davranıştır.
bir köpek olmaktan kötü, sırtlan olmaktan iyidir.
(bkz: baştan kural hatası)
sadece nüfus cüzdanından dolayı türk olanları değil, taşıdığı asil kanla ve yüreğiyle gerçek türk olanların en üstün ırk olduğuna inanmaktır.
duyguların en asilidir.
aynı zamandan beyinsiz olmaktır. insan insandır. ten rengine göre diline göre ayıran beyinsizdir.
(bkz: entry nick in böylesi)
(bkz: başlık entry ve nick uyumu)
teröre ve bölücülüğe karşı olmayı ırkçılık olarak yaftalayan sözde demokrat terör destekçisi gruplara karşı hiseedilendir.
türk ırkçılığı başka bir milleti sabun yapmak yerine benliğini, kendi ırkının istikbaline ve hürriyetine adamak olduğundan, sorun teşkil etmeyecek eylemdir.
türkiye cumhuriyeti vatandaşı bir gürcü olarak bu söyleme küçümseyici bir bakış atıyorum. türkiye türklerin değil, türkiye cumhuriyeti vatandaşlarınındır.
gurur duyan gurur duyar. bunda anormal bir durum yok ki.
(bkz: adolf hitler)
sadece sarf eden kişiyi ilgilendiren basit bir söylem.bu ülkede ibn.liğinden gurur duyan olunca tercihlerin tartışılamazlığı, özgürlük; ırkçılığından gurur duyana tu kaka.aşırı tepki verenlerin söylem sahibine göre laciverdin farklı tonları oldukları gerçeği ise paha biçilemez.
milliyetçiliği yanlış anlamaktır.
insanın benimsediği ideolojiden gurur duyması iyi bir şeydir. ama bu tüm dünyanın kanayan yarası ırkçılık ise işler değişir.
her ırkçının yaşaması gerekendir.

madem herkesin düşüncesini özgürce söyleme hakkı var, ben ırkçı olmaktan gurur duyuyorum.
Türk ırkçısı olmaktan gurur duyuyorum.
doğmak insanın nasıl kendi ellerinde değilse, ırkçı olmaktan gurur duymakta çok saçma eylemdir. insanlar sırf renklerinden dolayı saçma sapan tepkilere maruz kalmamalıdır.