bugün

araplar, hintler ve çinliler. sarı ırkın ( asyanın tamamına sarı ırk derlermiş çin-japon vs ) tamamı demiyorum o yüzden çin dedim. japonlar koreliler falan ayrı.
Çin, hint, pakistanlı, araplar, türkler, berberiler, afganlar,sırplar vs az daha çoğaltabileceğim milletlerdir.
Butun emevi halklari, araplara isinamiyorum bir turlu.
Birde hindistanlilar var aman allahim o dil, o kokulari!
Bunlari abd’de yazmis olsam irkciliktan ceza alirdim swh.
kültür ve yaşam tarzı olarak fransız, hint, çin, semitik, ermeni, irani toplumlar. ek olarak ırk fark etmezsizin kendi ülkemizin ve toplumumuzun adını kirleten insanları da sevmiyorum.
ideolojimize göre Irkçıları hariç her ırkı severiz.

Edit:biz insanız insanlık dışı yaratıklar değiliz ki genelleme yapalım yapanlara yuh olsun.
Amerikalılar. Bunlar da artık bir ırk sayılabilir 300 yıl geçmiş ve sağlam ayrışmışlar kendi ırklarından. Bu kadar zorba, yağmacı, gaspçı bi moğollar vardı eskiden heralde.
Gonyalılar.
hindistanlilar, ruslar (kadinlar haric).
Kürtler, lazlar, araplar ve çingene dediğimiz romanlar.
yunanlılar ve ermeniler
hatta sorsalar "denize yunan mı düşse kurtarırsın ermeni mi?" diye ikisininde kafasına taş atar boğarım diye cevap veririm.
Böyle bir şey varsa ırkçı olduğunuz gerçeğini kendinize bile söyleyemiyorsunuz demektir.
araplardan nefret ediyorum üstelik öyle nefret ediyorum ki 1 bardak suya muhtaç kalsalar ben o 1 bardak suyla gargara yaparım.
araplar. çok pistirler.
Sevmedigin ırk varsa nasil ırkçı olunmaz, Merak ediyorum.
tabiki de suriyeliler.
american staffordshire terrier.

ısırınca bırakmazlar, ölüm makinesi gibidirler.

yine de kaçak elektrik kullandıkları, dağlara çıktıkları, töre cinayeti işledikleri görülmemiştir. ayrıca haçlı seferi yapamaz ve petrol için kan dökemezler.
kürtler, araplar. başka yok.
kürtler ve araplar.

araplardan nefret ederim böyle pislik bir ırk yoktur.
Ermeniyim ulan hadi saldırın, siz seversiniz çomar milliyetçiler.
Başlıktaki çelişki temalı konu.
ırk ayırt etmem, beyinsiz insan sevmem.
Çekik gözlü ırk çinliler.
Lazlar ve çingeneler.
Şimdi; şunu bunu, o ırkı bu ırkı sevmiyorum diyoruz, ama yine de ırkçı olmuyoruz? Bu bilgi doğru mu?
kürdolar tabi ki.