bugün

bazı ortamlarda güzel karşılanır. misal geçenlerde karılı kızlı bir ortamda bir tane ırkçı fıkra anlattım.

2 kürt türk olmak istiyorlarmış, gitmiş bir bilene sormuşlar, bilen de demişki "dünya'nın en yüksek dağına çıkın o zaman olursunuz" neyse bizimkiler çıkmışlar dağa. zirveye yaklaştıklarında biri daha erken çıkmış. neyse... diğeri "uzat elini de çıkayım ben de" demiş. bunun üzerine önce çıkan demişki "siktir lan amına koduğumun kürdü"

işte böyle bir şeydi. gülenler oldu baya... işin acı tarafı benim gözüme kestirdiğim kızın kürt çıkması ve adının dilan olması. elbette beni bok kafalı falan diye niteledi ama ben orada aslında şeyi de demek istemiş olabilirim. türkler ırkçıdır falan, kürtleri sevmez vs...

neyse kızın zaten manitası varmış. o değil de bizim bölümde bir kız var çok tatlı. ama adını falan bilmiyorum. nasıl tanışsam?
bazen dozu kaçırmaya neden olabilir. misal benim duyduğum en keskin espri şuydu.
- bir kova bok ile bir zenci arasında ne fark vardır?
-

-

-

-
- kova.
soru: bir romen, bir rus ve bir türk arabada gidiyorlar. arabayı kim kullanır?
cevap: polis! (bkz: polizei)
(bkz: deutschland)
hitler muhipleri cemiyeti'nde muteber üye olmanın en koşulu. ne kadar iğrenç ve yavan bir mizah anlayışı ürünü olursa o kadar level atlatıyormuş üstelik, öyle diyorlar.
(bkz: community)
iki tane Kürt avdan dönüyorlarmış, yolda yağmur bastırınca otostop çekmeye karar vermişler ve bir araba durmuş.

+Köpekleri 5'er liraya sizi de 10'ar liraya götürürüm.
-Vallah abey bizim itten ne farkımız vardıır?
Hiç hoş olmayan basit insan davranıŞıdır.
çoğunluğu nahoştur ama bazılarının çok komik olduğunu ve haklı tespitler içerdiğini unutmamak gerekir.
güncel Önemli Başlıklar