bugün

şahsımın kanına dokunan eylemdir, öyle şeyler var ki sözlükte.

bir başlıkta ben kürdüm diyen insan v.s.vs. gibi bir başlık, altına verilen bakınız ise şu şekilde -ben orospu çocuğuyum demenin yolları.

nasıl bir zihniyettir nasıl bir ahlaksızlıktır bu arkadaşlar !
suç işliyorlardır.
(bkz: nefret söylemi)
Sağlıklı bir kişilikleri ne yazıkki olmayacaktır.
bunu yapan insanları mahkemede görmek isterim, keşke hepsiyle baş edebilecek gücüm olsaydı sözlük keşke.
terör örgütüne söven yazarlar ile karıştırılmamalıdırlar.
(bkz: komüniste ilerici milliyetçiye gerici demek)
faşizmin sözluge de yansımasının sonucudur. insanların ırkını kendi belirlemediğini ve hangi ırktan olunursa olunsun utanilacak bir sey olmadiğinı idrak edemeyen düşünce yoksunu yazarlardir bunu yapanlar.
türk'e hakaret edilince artı oy veren, kürt'e hakaret edince de, ağlaya sızlaya hakaret ediliyor başlığı açan yazarlardır.
işte ben onların taa....
Ifade özgürlüğünün dibine vuran yazarlardır. hak edene hakkını verdikleri müddetçe helal olsundur

(bkz: genç hümanistler rahatsız)
ne idüğü belli olmayan yazarlardır.

bu tip yazarlar başkasının ırkına hakaret ederek kendi ırkına saygı beklerler. aklıselim insan evladı öncelikle kişinin düşüncesine insanlığına bakar. eğer fikri düşüncesi onunla uyuşmadıysa direkt ırkına değil şahsına ifade eder. tabii ki her ırkta çürükler vardır fakat bir çürük yüzünden tüm ırka hakaret aptallıktan öteye gitmez.
milli duygularla yazılmış entrylerin altına ilginç ilginç şeyler yazan kişilerin gücüne gitmemesi gereken durumdur. vatanını sevdiği için akla hayale gelmeyen hakaretlere uğramış insanın eli boş mu kalacaktı?
(bkz: yok öyle üç kuruşa beş köfte)
Evet ben.