bugün

siktiği her pkk'lı için dua ediyorum bu adamlara.
türkiyenin 30 yılda 750 bin kişi ile yapamadığını, 1 ay da 5 bin kişi ile yaptılar.
pyd(sözde pekekenin k.ırak kolu) lideri(arkadan) türkieye sığındı daha ne olsun,
rabbim daha neler gösterecekler,
güzel günler yakındır canlar, sadece biraz sabır.
allah'ın aslanlarıdır. elleri dert görmesin, aziz türk milleti ile de arası bozulmasın.

(bkz: ışid e laf atanların annesi)
Buralar entari dolmaya başlar yakında.
Kafa kesmeyi meşru gösteren, fazla gereksiz terör örgütü.
Türkiye'ye musallat olmuştur.
40 yıl önce ASALA,
30 yıldır pkk,
Şimdi de IŞiD.
Hadi bakalım.
zeki bir örgüttürler. el kaide gibi açıkta değillerdir. gerçi el kaide artık ordulaşmış bir yapıda. ancak hala şu sıralar suskunlar bunun sebebi nedir belirsiz.

iyi gizleniyorlar. rakibine benzeyen bir örgüttür. yani rakibini tanıyor ve öyle sikertiyor. kısacası hava destekli saldırılarla direniş olacağını sananlar yanılıyorlar.

son olarak. daha bir terör örgütüne direnemeyenler acaba bölgede nasıl büyük kürdistanı kuracaklar?

varlığını reddetmiyorum kürdistan var evet. ama daha hava kuvveti dahi olmayan, karadan karaya füze kullanamayan terlikli bir terör örgütüne direnemiyorsunuz. kimse masal anlatmasın 50 milyon kürt vs. diye. o 50 milyon kürdün hepsi bağımsız, türkiyeden ayrı bir kürdistan isteseydi alırlardı.

türkiyeden alınmak istenen bir toprakta %10 olan kesim harici hepsi birleşecek ve o kesime taarruza geçecektir bu biliniyor zaten. şu sıralar halkla arayı iyi tutmaları, ışid konusunda halkın onlara sempati duymasını sağlayabilirdi.

ancak halkın dükkanlarını yakmak, halkın arabalarını yakmak, taşlamak, içi dolu otobüse molotof kokteyli atmakla halkın sevgisi kazanılamaz.

eğer kürtler gerçekten bağımsız bir kürdistan alabileceklerini düşünüyorlarsa yani bağımsız kürdistan istiyorlarsa savaşmaktan kaçınmamalılar.

yok saldırırken katil tece, kafana bomba yağınca tece ile barışalım diyeceksen de hiç özgür kürdistan falan diye halkını kandırmaya kalkma.

zira bu ülke halklarını siyasi partiler kandırmıştır.

akp, chp, mhp, hdp, rp bütün siyasi partiler halklarını kandırmıştır.

gerçekten 50 milyon kürt dtp, bdp => hdp'ye oy mu veriyor? gerçekten 50 milyon kürt türkiyesizlik mi istiyor?

türkiyenin nüfusunun 50 milyonu kürt değil elbette. ancak deklarasyonların tamamında "50 milyon kürt türkiyeden ayrılmak istiyor" deniyor. ülkede dahi korku politikaları ile oluşturulan oy potansiyeli %11. sen diyorsun ki ben %11 oy potansiyeli ile hareket edeceğim.

demokrasiyi sindirmiş, bunun işe yaradığını düşünen 50 milyon insan var çocuğu, büyüğü. kimse mi bilmiyor kendi istediği iktidarı kurmayı? kurtarılmış bölge oluşturmayı? gerçekten otonomi hayali bu kadar kolay mı? türkiye halkları bu kadar cahil mi? bakın azizim yanlış anlamayın otonom bölge istemek cehalet falan değildir. ancak bir hayalciliktir bu ülkede.

bölgesel dinamikleri düşünün. bu dinamikler açısından yeni kurulmuş, parça olmuş bir otonomiyi abd istiyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. en azından şimdilik. abd için bölgedeki maddi çıkarlar son bulmadıkça türkiyenin bütün oluşu onun çıkarınadır.

halkları kandırıp, tece katil, tece faşist, tece yardım etmiyor, bağımsız kürdistanı kuracağız demeniz için öncelikle parlamentodan çıkıp dağda silahlanmanız gerekiyor. şimdi sen kendinle tezatsın pkklı yoldaşım.

hem diyorsun ki "ben komünistim, gerillayım o yüzden dağdayım. özgürlük ararım" sonra da diyorsun ki hdp bizim siyasi ayağımız. senin özgürlüğünü kısıtlayan, senin gerilla olmana sebep olan nedir? seni oraya çıkaran sisteme bir temsilci yollayarak aynı sistemde var olmayı düşünüyorsun.

öncelikle silahlı bir sistemde demokrasiden bahsedemezsin. demokratik bir sistemde de silahtan bahsedemezsin. senin kafan karışmamış olabilir. sen dağda, yetkili bir abi olabilirsin. ancak halk silahlı mücadelenin bir ayağı da demokrasi sanabiliyor. halkını kandırma azizim.

bu halktan yardım istiyorsun değil mi? öncelikle şöyle bir düşün neden olmaz diye? doksanlı yıllarda hizbullah, hizbut-tahrir ikileminde siyasi cinayetler işlenirken türkler dahi öldürülürken ses çıkarmayan otonomi isteyen bir yapıdaydınız. hatta gaffar okkan öldürüldüğü zaman sevinç çığlıkları attınız parti binalarınızda öyle ki dağ kadrosu kendisi dahi bu kadar iyisini yapamazdı. devlet, kendi yarattığı örgütle kendisini vurdu. intihar etmişti.

yine sesini çıkaran devlet oldu. şimdi ortadoğuda halklar bir şey yapamıyor kaçıyor. peki neden? çünkü terörizmi var eden, onu apolitize~politize eden, paramiliter güç olarak kullanan devletlerdir. yani seni kullanan da devlettir. devletin seni kullandığı, apo tutuklandığında çok belliydi. sen hala onu önder olarak kullanıyorsun. dağdakiler devletle müzakere yaptığında seni sattılar.

otonomi bekliyorsan eğer siyaseti bırak ve dağa katıl. savaşında onurunda ciddiysen eğer ölürken kimseyi suçlama. kazanırken ben kazandım diyorsan ölürken de ben öldüm de kimseden yardım bekleme. kıbrıs savaşında kimse kimseden yardım beklemedi zira çanakkale savaşında da.

bölgede bağımsız bir kürdistanın diğer bölge ülkelerinin de siyasi çıkarlarına karşı olduğu aşikar. başta iran gelir ki iran kim ya deme sakın. iran bugün yaşadığın, sokaklarında molotoflar attığın ülkenin başını dinlemiş, israilde, abd'de, ingilterede, avusturalyada, almanyada operasyonlar yapmış savama adlı bir istihbarat örgütünün olduğu ülkedir. şah uzantıları hala yaşadıkları sürgün edildikleri ülkelerde rahat değillerse savama yüzündendir. kafalarını soktukları delikten çıkaramama sebebi bu istihbarattır. bölgede özerk bir kürdistan belki şu an için esadın işine gelebilir ama esad bu ortamdan kurtulursa onun da işine gelmeyecek.

qatar, ırak ve arabistanın da işine gelmeyecek. amerikanın, ingilterenin de işine gelmeyecek. bunları neden mi söylüyorum? çünkü sen tamamen bağımsız olduğunu sanıyorsun. dağdakilerin tamamen özgür, tamamen bağımsız olduğunu düşünüyorsun. oysa ki dağdakiler, apo satılıktır. öncelik kendilerini türkiye hükümetine sattılar sonra abd'ye. istihbarat örgütlerine satıldılar. mit istediği gibi kullandı seni.

neden mi bu kısa cümleyi yazdım? sen hala iç kargaşaları çözememişsin. milli bilinç yok sende. milli bilincin oturmamış. ve daha bir terör örgütüne direnememişsin. abd'den yardım istiyorsun. sen devlet falan değilsin. bir devlete karşı kendini savunan bir halksın. halklar kendilerini devlete karşı savunurlar.

her 10 karardan birinde teceyi yakın, yıkın dersen kaybedersin. tece polisi dediğin polis gencecik çocukları vurmuştur. seni vurmaktan çekinmeyecektir.

ışid askeri olarak güçlüdür. sen bölgeye kadınlarını sevk edip erkeklerine seyrettirirsen kaybedersin. ışid bölgede cirit atarken ses çıkarmadın sen de sorumlusun. ışid bölgede cirit atarken kanton kurucam dedin sen de suçlusun. o zaman ışidin başını ezmedin sen çünkü. çünkü o zaman sen çözüm sürecindeydin, megri megri dinliyordun.

ışid o dönem çeçenleri türkiye üzerinden kendisine kattı. yaşadığın hakkariden ıraka geçirdi. ağrıdan geçirdi. sen ses çıkarmadın. urfada onları baktı besledi ses etmedin. istanbulda konferansa kattı ses etmedin. evet sen de sorumlusun. sen seni vuranlarla berabersin. sen diğer bir katil islamcı grup öso ile birliktesin. yani senin ışidden farkın yok. denize düşen yılana sarılır demeyecektin. dedin ve kaybettin. sarıldığın o yılan aslında bugün çözüm diye direttiğin yılandır.

kimse sana silah vermeyecek. silahları barzaniye verecekler. silahları ırak ordusuna verecekler. ışid onlardan alacak sen de türkiyeyi suçlayacaksın. ama önce kendini de suçla. iğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batır. bir yerlerin acır belki ama gerçekleri görürsün bu sefer kendi kaderini tayin edersin.

ışid mi? hoşgeldin ortadoğunun yeni hali. bir 10 yıl da onları izleriz. giderek güçlenirler. psikopat ruhlu herkes sırf adam öldürmek için "ben müslüman olmaya geldim" diyor şehadet getirip kafa kesiyor.

kürtlerin tabii ki isleri zor...direnmeleri en dogal haklari..ama karsilarindaki gücün psikolojik baskisinin yanisira silah üstünlügü sadece onlarin bir direnis göstermeleri olarak tarihe gececek..bir etkisi olmayacak...bu olusum arka bahcesinde kontrolsüz yer birakmak istemiyor...yakin gelecekte kandile de saldiracaklardir...bati yine sadece söz verecek ve bakacak...

amerika ve koalisyon güclerinin kullandiklari bombalar ve bombalama sekillerini görünce ‚ ellerindeki eski tip mühimmati attiklari kolayca belli oluyor...bir kamyon bomba atiyorlar iki pikap bir tank vuruluyor...son modern güdümlü malzeme olmadiklari belli...ellerindeki eski mühimmati dökmekteler...tipki ikindi dünya savasinin sonunda dresden i bombalamalari gibi...

iŞiD´in doğuşu ve hareketi tamamen ABD bazlı.

ABD her şekilde hem kürtlere hem şiilere AYAR VERiYOR bunlar üzerinden. Yani bölgede tek EKONOMiK GÜÇ olabilmek için tehdit ediyor.

Bu tüm bölgedeki JANDARMALIK görevi için petrolün tüm denetimini Amerikan Şirketleri arasında paylaşımını ön görüyor.

Yok eğer iki tarafında buna niyeti yoksa ABD ordusunu günlük kullanım bedeli olarak 250 milyon dolarcık faturayı nasıl paylaştırayım diye soruyor.

Mesele bu kadar basit aslında. Sözünü dinlemeyenlerin kulağını iŞiD ile büküyor.

IŞiD şu an Libyadan baya büyük destek alıyor.

Oradakileri ya Iraka yollayacaklar ya da Suriyeye.

15 bin kişilik bir ordu varmış Libyada.

işin en ilginci ise herhangi bir çatışma yok ve adamlar şehirde konvoy yapmışlar. Yolun diğer yanında da halk normal hayatına devam ediyor.

iyi ki El-Kaide bunlara katılmamış. Asya‚ Avrupa‚ Amerika gibi kıtalarda temsilcilik kuran koca bir örgüt iyi ki bunlara eklenmemiş.

Kötü bir savaş çıkardı o zaman.

Şu an Libyada zaten aşırı radikal bir ortam hakim. Ortadoğu iflah olur da tek başına ABD ve israile karşı durabilirse zaten ABD gibi tek güç denen bir şey kalmaz ortada. Mecburi oraların karışması lazım. ABD açısından mecburi yani.

Bu 15 bin kişi Libyada da kalabilir‚ Lübnana bile geçirebilirler ilginç. Tabii oradan geçebilmeleri için önce israili‚ Ürdünü atlatmaları lazım. Binlerce insan tek bir kişiye itaat ediyor. Çok tanıdık değil mi? Dünyada da milyarlar aynısını yapıyor.

Şu dinamiklerle biz dahil hiçbir ülke rahat edemeyecek. Türkiye Cumhuriyeti‚ Kıbrıs Savaşı sonrası böyle bir rahatsızlık yaşamadı. Darbe farklı bir durum. Nihayetinde iç dinamik. Ancak dış dinamiklerin etkisiyle ekonomik dalgalanmalar hissedilebilir.

Vatandasin arabasini yakanlarin‚ ISID terorizminden farki yok.

Alnindaki ter‚ emek bunlarin anlamini iyi bilmesi gereken kisiler tarafindan‚ emek verilerek alinmis araclar yakiliyor. Icinde turkiye halklarinin oldugu otobuslere molotof atiliyor.

Davalarini AK Parti hukumetine satanlar bugun vatandasin arabalarini yakiyorlar.

Koban katliaminin sorumlusu arabasi yanan vatandas degil. sabah 6´da uyanip‚ aksam 6´da evine gelen adamin hicbir sucu yok.

Yanmasi gereken incirliktir‚ yanmasi gereken natodur. Hos su siralar onlara umut baglanmis..

Farkindalik icin yuruyus yapilir‚ hatta iktidar organlariyla catisilir. Ancak vatandas en ufak zarar gormemeli. Vatandasin icinde oldugu bir otobuse molotof atip‚ onlari diri diri yakan FASIST ORGUT kendisine duyulabilecek bir sempatiyi boylece yok ediyor.

Körfet savaşında dahi hak tanınmamış bir örgütün şu anki o döneme göre normal sayılabilecek bir dönemde hak iddia edebilmesi için gerçekten siyasi boşlukların darbeden de öte iç çatışmaya dönüşmesi gerekiyor.

sempati mi istiyorsun? atatürk kafasını kesme. al sana chp gençliğinin sempatisi. sempati mi istiyorsun? halkın araçlarını yakma al sana halk sempatisi. sempati mi istiyorsun? içinde halkın olduğu otobüse molotof atma. insanları yakma. sempati mi istiyorsun? otobüs şöförüne taş atma, adamın bayılmasına sebep olma. sempati mi istiyorsun? o zaman yol kenarında satış yapan adama çek şu tezgahını diyip de adamı dövme.

yapma bunları bak nasıl seviyorlar seni de.
pkk'lıları kestikçe türkiyedeki en azılı ateisti bile kendine hayran bırakan örgüt.

ulan ateistler görüyorum adam bağdadiye biat ederim diyor.

pkklılar kendilerine neden sormuyor acaba yıllardır mesken tuttugum topraklardam ışid nasıl beni bir anda sttr ediyor.
--spoiler--
vur ışidim tilkiye
vur kurtulsun türkiye...
--spoiler--
terör örgütüdür.
bu kadar anası sikiklik olmaz. olmaz arkadaş aklım almıyor. işkence edersin, tecavüz edersin, öldürürsün tamam. ama bu hiçbiri değil. sizin ben ananızı sikim. nasıl bir şeysiniz siz.
http://www.mehmetciktv.co...ine-kelle-kullaniyor.html
l
anası bacısı sikikler örgütü. bu görüntüleri izleyip de hala bu örgüte sempati duyan varsa anasını, bacısını ben sikim.
http://www.mehmetciktv.co...ine-kelle-kullaniyor.html
Orospu cocuklarinca desteklenmeyen orgut.
yaptıkları ile tasvip edilmeyen fakat teorik olarak kendi içinde tutarlı olan örgüt. böyle süpriz yumurta gibi laboratuvardan çıkmışlardır.
türkiye'ye saldırma gibi bir hata yapmaz inşallah. türkiye cumhuriyeti devleti olayları uzaktan izlemelidir, sınırdaki olaylarda çatışan karşı terörist gruplardan hiçbirine yardım etmemelidir. şu an olduğu gibi herhangi bir saldırı gelirse saldırmalıdır ordumuz.

peki bu durumda türk halkı neden ışid'e sempati besliyor diye sorabilirsiniz. ışid, müslüman örgüt olduğu için mi? hayır. birincisi, vahşet ve islam zaten birlikte anılamaz; ikincisi, türkler çok uzun zamandır pkk teröründen çok çekti ve bu yüzden ışid'in pkkyı vurmasını destekliyor. ancak ışid'in görüşlerini destekleyen bir türk vatandaşı bulmak zordur, pkklıları vurduktan sonra ışid'in türkler için hiçbir önemi kalmayacak ve birkaç ay önce musul ve kerkük'te türkmenler'i vuran, katleden bu teröristlerden de hesabını sormak isteyecektir.

şu anda türkiye'nin kuzey suriye'deki ışid güçlerini etkisiz hale getirmemesinin tek nedeni, yıllarca askeri, polisi, doktoru, öğretmeni, mühendisi şehit eden pkklı hainlere yardım etmek istememesidir. doğrudur da. buna tezat teşkil eder şekilde içimizdeki işbirlikçilerin ışid'e tırlarla yardım götürdüğü de doğrudur. neden? amerika ve israil'in büyük ortadoğu projesi gerçekleşsin diye.
türkiye ile arasını bozmaması gerekir. bölgede türkiye ye dokunmadığı sürece istediği gibi at koşturabilir, kürt kesebilir.
türk dış politikasının çıkarlarına hizmet ettiği sürece destek verilmesi gereken örgüt.

ben de sakal bırakıp naçizane desteklicem kendilerini.
kürt sikmekten bıkıp eşek sikmeye başlamış örgüt.

https://scontent-a-fra.xx...1e9ff6f03&oe=54BAC765
işini bitirince bizim götümüze dayanacak olan örgüt.
Kurucusu yahudi komutanı hristiyan olan bir terör örgütü ama adında ıslam var ve bu cahil halkı kandırıp üstüne ıslamiyeti kötülüyorlar.
terör örgütüdür ancak yıllarca vatandaşımızı öldürmüş pkk terör örgütünü sikmekte olduğundan sempati duyan kesim az değildir.
tanım: terör örgütüdür. hemde dünyadakilerin en zenginidir.*
unutulmaması gereken;

--spoiler--
11 Haziran 2014'te IŞiD, Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğu'nu ele geçirdi. Başkonsolos ile birlikte 49 kişinin alıkonduğu bildirildi.
--spoiler--
bazı beyin yoksunu türk şovenistlerinin körü körüne desteklediği, ne amaç güttükleri belirsiz olan, günahsız insanları kesip biçen vahşi çete.

hizbullaha hallice daha acımasız olan bu tecavüz çetesi, hükümetin yardımıyla sınırlardan kolayca silah ve savaşçı geçirerek daha da güçlenmiştir. esad'ı devirme hedefi doğrultusunda terör örgütlerini kendi çıkarlarını gözeterek besleyen silahlandıran bu alçak parti ülkede yaşayan kürtler tarafından ciddi bir şekilde protesto edilmiştir.
Oldurdukleri insanlardan pek farklari olmayan orgut.
abd destekli bir örgüttür. oyun artık daha net okunabiliyor. türkiye de iç savaş çıkarmak isteniyor. ama faşist türkolar bunu göremeyecek kadar kör olmuş durumdalar. dinsizin hakkından imansız gelir deyimi ışid türkiye ye saldırdığında anlaşılacak. siz şimdi kürt katliamına sessiz kalmaya devam edin. (bkz: kürtler bu kahpeliği unutmaz).
insanlık dışı medeniyeti en az bir milyon yıl geriye çekmiş örgüt. Bunlardan daha ilginç olan türkiyedeki işıd pkk yı kesiyor bizim dostumuzdur kafasındakiler.
herkesin silahı cephanesi biter bu açların bitmez, finansal durumları da iyidir bunları besleyen devletler boşuna beslemiyor, ışid göstermelik olarak ta olsa siyasi yalnızlıktan kurtulmak için esada yaklaşmış ve rojavanın tamamının kontrolüne girmesi yolunda önemli bir adım atmıştır, merak ettiğim bu adamlar kandile girmeyi deneyecekler mi, türkiye de sokak olayları engellenebilir aslında sert müdahaleler, ateş açma yetkisi olsa bunlar azalabilir, ama kandile girilmesi hdp nin bile sonunu getirebilir durum o kadar ciddi yani.
desteklediğim örgüt.

öldürmedikleri her kürt için kendilerine küfür edeceğim.