bugün

Tabi ya skti baba tekkesi ya koskoca ülkenin ordusu götü her sıkışan bize gelsin.
911 i arayın amerika kurtarsın..
Peşmerge mi ırak halkı mı? Şöyle iyice bak.
tamam bir orası eksikti.
diyen kişi türkmeneli dernekleri başkanıdır yani ırak türkmenleridir. kaldı ki kendileri bizi 100 yıldır beklemektedir. sonuç olarak:

(bkz: doğu cephesinde değişen hiçbir şey yok)
petrolleri vereceklerse gidelim gidelim de diğer türlü ben neden askerimi riske atayım.
madem amerika dünyanın kolluk gücü siktirsin gitsin ilk barış dikişini tutturamadıysa bidaha diksin.
ırak halkı çok iddalı bir söylem, haberi okuyunca da öyle olmadığı anlaşılıyor.

güney irak artık bir iran eyaleti gibi orayı pas geç, bağdattaki sunni arap (?) yönetim Türkiye'ye her fırsatta bozuk atıyor nereye güveniyorlarsa, onları da geç.

kuzeydeki yarı amatör peşmergelerden bir kısmı ve türkmeneli dernekleri ister sadece.
Türkiyeyi ortadoğu bataklığının içine çekme hareketidir. Yanlıştır ve bu yanlışa düşülmemesi gerekir. Amerika bir yandan Türk ordusunu kendi kara gücü gibi kullanarak rakkaya sokmak istiyor. Diğer taraftan musula operasyon bir de ırak mı çıkıcak başımıza yanlıştır yapmayın.
Bu akp bir harika dostum.

Bende amerikayı türkiye ye davet ediyorum. Pkk yı temizlesin. işid i ayıtlasın. Hee bir de fetocuları yakalasın.

Irak halkının durumu bizden daha iyi amk. Bir de ayağına hizmet bekliyor. Biz de mutlu oluyoruz. ilginç.
güncel Önemli Başlıklar