bugün

Ey güzel yaratıcı boylelerinin soyunu kurut, diyecek bir sey yok.

Cidden inanmak istemiyorum tansiyonum çıktı allah kahretsin.
Ya çok acı bu kadarı çok fazla çok.
Rabbim mabbim yazmıs bi de ulan senin leşine sinek konmaz deccal adam allah belanı versin ya.

" 11 yaşındaki kızım b.g.’ yi banyo yaptırırken cinsel organında sarkma görünce, şüphelenmiştim" dehşet bi cümle değil mi ya şu an olmek istiyorum
Oğlum bu ne lan dünya batacak!
ülkede her türlü pisliği, her türlü iğrençliği yapanların hemen dine, allah'a sığınması ve bu sebeple yaptıklarının gizleneceğini düşünmesi sebebiyle hiç de şaşırtmamış şerefsizdir.

işte din bu yüzden tehlikelidir.

her boku yiyen dine sarılıp kendini farklı gösterme peşindedir.

böyle pislikler dikkat edin hiç az değildir. hani itin biri dine sarıldı diye din kötülenir mi demeyin, bunlar hep böyle. hırsızı, sapığı, katili hepsi dine sarılır, kendini dindar göstererek kendi suçlarının hafifleneceğine inanır.

çünkü bizim gibi toplumlarda bu yaygındır.

halkın ooo beş vakit namazında adam yapmaz öyle şey dediği tiplerden geliyor asıl bütün rezaletler...
Görümcesini kuma kabul etmek?
Bu şerefsiz; kardeşi ile evlendi demek değil mi bu?

Edit: bırakın şu dinci minci olayını. Adamın isminin önünde tc var. Meşhur tc. Biri kalkıp kemalist laik falan dese olur mu? Olmaz. Sapıklığın dini düşüncesi inancı olmaz sapık sapıktır hayvandır şerefsizdir
Hadım geri gelmeli dedirten olaydır. Orospu çocuğu.
Her gün en az böyle 4-5 haber görmeye başladım. iyiye güzele karşı olan inancım neredeyse sıfır artık. daha kötülerini görecek miyiz bilmiyorum; bunun daha kötüsü olur mu onu da bilmiyorum. umarım bu gibi insanlık dışı olaylar daha fazla yaşanmaz.

edit:Allah kahretsin bu ne??? adını artınca karşıma bu çıktı http://www.dailymotion.co...8gkor_semra-oynuyor_music bu nasıl bir ortam, nasıl kuma olayını böyle normalleştirmişler gülüp kahkaha atıyorlar? en az bu pislik herif kadar bu iğrençlikte payları var. Sağ taraftakı küçük kızları büyük ihtimalle. Video 2009a ait olduğu için orada en fazla 3-4 yaşında. koltuktan atıyor kendini tv masasının altına giriyor kimsenin umrunda değil. defalarca anne diyor yine kalkıp bakan yok. umarım bu çocuklara bunları yaşattığı için üçü de en ağır cezayı alır diyeceğim ama 3 çocuğun geleceğini karartmanın karşılığı da hangi cezayla ödenir ki..
iğrençliktir.

biz ülkedeki rezillerden bahsederken tutup gavurun sapığını örnek vermeyin. oralarda böyle ibneler tutup isa mesih diye gezmiyor ama bizde neden böyle sapıklar allah kitap diye şekil yapma derdinde onu düşünün.
Orucun sevabını bizden küfürle geri alan başlıktır. Ben 7 dilde dümdüz gitmesini biliyorum ama dimağımda bunu karşılayacak kadar ağır bir küfür yok maalesef.
Görümceyi kuma kabul etmiş mi?
Lan adam zaten kız kardeşini ikinci karı almış kendine bok ordan sıvanmış. Dini nikahınıza sizin ben..
küfür arşivimde buna uygun söz bulamadım.
Bu nasıl bir babadır o çocuklar sana sığınmış senin onları koruyacağını düşünüyor. Sen gidip onlara neler yapıyorsun. Babalık o çocuğu dünyaya getirmekle mi oluyor. Hiç mi düşünmüyorsun bu çocuklar kime güvenecek etrafta o kadar kötü insan varken. Hayır suç sadece baba da değil sen nasıl bir annesin ki bunu bilip susarsın çocuklarının böyle şeyler yaşamasına izin verirsin. Bu nasıl insanlıktır anlamıyorum.
(bkz: Kızlar sikilmek için yaratıldılar)
Bu zihniyete sahip insanların ne çok olduğunun delili gibi bir iğrenç olay.
Uyarıcıların ardarda gönderildiği cahiliye döneminde yaşıyoruz sanki.
orospu çocuğudur. bunun üzerinden de dini suçlayan din tehlikelidir diyen de ultimate orospu çocuğudur. dinsiz olupta eşek siken, bu vatanın askerine polisine kurşun sıkanıda gördük. boşuna suçu dine atmaya çalışmayın.
Hayır şerefsizin önde gideni olduğu aşikar da verilen caps ler deki kişi doğru kişi ise facebook profilinde isminin önüne tc yazmış. Hatırlarsanız isminin önüne tc yaz kampanyasına katılanlar dinciler değil chp lilerdi.
Tecavüz vakaları için idam gelmeli!