bugün

kayseri'de manyakça öldürdüğü üç çocuktan dolayı hapse girecek olan pisliğin, acaba hangi siyasetçinin şerefsizce bir hesabından dolayı,bir af kanunu ile, ne zaman çıkıp aramıza döneceğinin sorunsalıdır.

not: işte bunu eksileyen zihniyeti gerçekten merak ettim.
(bkz: idam cezasının gerekliliği)
Ulan çıkarsa dışarı af maf yararlanıp. Gidecek neresi var acaba? inşallah bana denk gelir... * şerefsiz köpek ya 3 çocuktan ne istedi hala aklım almıyor kahpenin çıkardığı, döl fazlası ulan başka birşey değil bu it...
(bkz: dilrubanın çırpınışlarını unutamıyorum)
Adam çocukları gömdükten sonra üzerlerine kapanıp yasin okumuş şerefsiz. Üç bayram gitmiş o pis ağzıyla kuran okumuş sapık herif. Allahın affetmiyeceğini inşallah kanunda hasta filan deyip affetmez diye düşündüğüm olaydır.
o adamı hapisten kim hangi gerekçeyle çıkarırsa ,çıkaran kişiye daha ağır bir bedel ödetmeli durumudur.
--spoiler--

-affedilmesini bırak, bu adam tövbe istiğfar ederse, allah'a inanıp, namazını kılıp, orucunu tutarsa cennete gidecek, çünkü kitapta böyle yazıyor. bu adamla cenneti paylaşmak ister miydiniz?
ama allah'a inanmayanlar, dünyanın en iyi insanı da olsalar zinhar cennete giremez. böyle de bir şey var. senin tanrınn adaleti böyleyken sen insanlardan adaletli olmasını bekleyemezsin netekim.
--`spoiler--

ne senin ne benim kimsenin allahın işine aklı ermez..

ama tabi kafaya göre yorumlanırsa ayetler ortaya böyle yorumlar çıkar..

ortada üç küçük can ve ağlayan ah eden bir anne feryadı.. kimin yaptığı yanına kalmış..

ki sen nerden biliyorsun, bir karıncayı bile incetmenin hesabını mahşerde vericek kadar adaletli olan bir dinin çoçuklarıyız biz..

tövbe edilir.. tövbe kapısı güzel.. ama kimseninde yaptığı yanına kalmıyor.. bu çoçukların kalıcakmı? asla ! allah herşeyi görüyor. ahirette dünyada adaletini er yada geç gösterir gösterirde aklın, hayalin durur..
güncel Önemli Başlıklar