bugün

doktor olduğu halde regl dönemlerini kontrol altına almayan bedeviden çok dikkatsiz insanın başına gelecek hadise.

(bkz: 3 sevgili yapmak kolayda hani ya denge)
(bkz: adet kontrolü)
+ abi üçüde regl olmuş ya böyle şansın...
- hımm şaşırdım
- senin üç sevigilin mi var lan.
+ evet abi.
+ yapma yaa. şimdi ayıya döndüm işte. buna şaşırılır işte.
(bkz: okeye dördüncü aranıyor)
4. sevgiliye mesaj atmayı, geliyorum demeyi gerektirir. yoksa sizin sadece 3 sevgiliniz mi var?
iki sevgiliyi anlıyor insan (sağ ve sol el), ikisi de alçıda onu da anladık. ama üçüncü sevgili diye bahsedilen nesneyi çıkaramadım ben.
üç kişiyi birden idare etmeye çalışan bünyeye doğanın "aklını başına al" "oh olsun az bile sana" mesajıdır.
(bkz: 31 e devam abisi)
üç sevgilisi olmasını bir şey zanneden acınası insanın bunu belirtmek için açtığı başlık.
üç sevgilinin biraraya gelip, regl siniri ve aldatılma psikolojisiyle şahsı lime lime etmesi temenni edilen durumdur...
akabinde haklı serzeniş;
(bkz: üçü birarada güzel olmayan şeyler)
"ulan bırak üç sevgiliyi, ulan bırak tek sevgiliyi, ulan bırak kız elini, kız görmeye hasret kalmışız biz, milletin sevgilisi aynı günde regal alıyor."diyen amelelerin imrendiği başlık.
3'ün 1'inin alınmasıdır olm; ne fantezi kurdunuz.

böyle fanteziye böyle entari!
bir sevgilinin her şey hazır olduğu günde regl olma ihtimalinin 3 kat daha zor ve 3 kat daha kötü olma ihtimalidir.
ondan önce:
(bkz: insanın 3 sevgilisinin olması)
(bkz: 3 sevgilim var reklamı)
üç sevgilisi olan insana müstahak durumdur. en kısa zamanda iktidarsız kalması temennimdir. hiç sevgilisiz insan olarak hayatına devam etmeli. (bkz: ihanetin bedeli)
3 sevgilinin de hamile olmadığının öğrenildiği andır. derin bir oh çekilir. 1 ay daha kafa rahat.
3 kızın da birbirinden haberi olup, yalan söylüyorlardır.
(bkz: danışıklı dövüş)

Hacı buradan çok pis katakulliye geleceksin gibi görünüyor. *
o 3 sevgilinin sorunudur.
diğer ikisiyle idare edilmesini gerektiren durumdur.

mağrur olma sevgili yazar senden büyük emsalsiz var. *
kesin cenabettir, ya da cöldeki bedevi .
artık dörtlemenin zamanı gelmiş demektir.
her türk erkeği sevgilisiyle çatır çatır seks yapıyor ya üçünün de regl oluşun battı şimdi aq!

tanım: hayatın bir şekilde devam ettiği gerçeğinin anlatan durumdur. kafaya ve sikine takmayacaksın!
(bkz: dostum sevgili demişsin ama bunlar fuck buddy)
(bkz: kör talih)
üç sevgili yapan hayvana müstahaktır.