bugün

bazen küfür yerine bazende sevgilinin tribini anlatmak için olmadık yerde kullanılan bir şeydir. gereksizdir.
uc noktayla baslayan cumlelerde olabilir. (bkz: toplam başlık)
birçok anlamı olan ancak genellikle devamının geldiği anlamına gelen cümle türleridir.
genelde... hiçbir sikime... benzemezler...
ayrılık mesajlarında her cümlenin sonuna koyuluyor genelde.
"ben senin varya..." söylediği kişinin gerisini getirmesini arzulayan noktalama işareti.
daha da devam ederim de bu kadarıyla anla. anlamını içeren cümlelerdir.
(bkz: anladın sen onu) demenin noktalama işareti.
sözün bir yerde kesilerek geri kalan bölümün okuyucunun hayal dünyasına bırakıldığını göstermek veya ifadeye güç katmak için konur.*
daha yazmak anlatmak istediğim çok şey var aslında...cümleleridir.
sol frame'e gelen ve onerme mantiginda yazilmis tum cumleler.

(bkz: basliklarin sonundaki uc nokta)
daha da kötüsü vardır ki;
(bkz: iki noktayla biten artist cümleler)
acı veren cümlelerdir genelde.

+ seviyorsun yani hala beni.
- bilmiyorum ...
"Bazen sözcükler tükenir geceleri. diyecek çok şey var biliyorum..."
yarım kalan cümlelerdir.
daha bitmedi devamı gelecek.
bizim tamamlamamız için konulan üç küçük noktacıktır . aklınıza gelen en kötü anlamları yükleyebilirsiniz gönül rahatlığıyla . nice kavgalara sebebiyet verir bitmemiş cümleler .

(bkz: altıncı nesiller koşun kavga var)
demek öyle mustafa? *
ne öyle abi?
şimdi sen bana... neyse mustafa boşver. *
abi üzüyorsun beni. yapma böyle ne olursun. *
(bkz: duygusal anlar)
kesinlikle altında bir anlam aranmalıdır ki vardır zaten. sevgiliden gelen mesajdaysa uyuz olur insan.
teknik olarak bitmemiş veya bitememiş cümlelerdir.
ıssız cümlelerdir. gün batımına doğru tek başın yürüyendir.
Boğazınıza düğümlenen kelimeler olduğunun işaretçisidir belkide. Çoğu zaman o kelimeleri söylemekten daha iyidir üç nokta.
genelde sevgililerin kullandığı cümlelerdir. sen "oraya gitmeyelim" dersin. cevap yazar. eğer cevabı "peki gitmeyiz." ise bir sorun yoktur. çünkü nokta var. ama "peki gitmeyiz..." ise bak sıçtın demek. zaten mesaj vermek istemese tek nokta koyar bırakır. yeter ulan hasta ettiniz beni . işi gücü bıraktım sizin koyduğunuz noktalama işaretlerinden anlam mı çıkaracam lan? lanet olsun kız milletine.*
uludağ sözlük başlıklarıdır. o üç noktalara tıklayınca o başlığa o gün girilen entryler gelir önünüze.*