bugün

vallahi boku çıktı dünyanın.
tayland'da 3 erkek evlenmiş. gerisini okumadım. gördüğüm resim yeterince mide bulandırıcı.

http://www.dailymail.co.u...t-fairytale-ceremony.html

görsel
grup seks seven çekik gözlü gavatlardır.

yakında birbirlerini de satar bunlar, swingers da olabilirler.
üst üste çıktıklarında en öndeki zararlı çıkacaktır.
(bkz: grup) evlenince bunu yaparlar daha ne yapsınlar? Saçma eylem. Kesin kıskançlık da olur ilerleyen zamanlarda. O zaman ne yapacaklar?
Ortadaki minciklanmaya mahkumdur.
fotoğraf akşam vuruşacağız isimli fotoğraf sergisinde sırıtmazdı.
Kemalistlerin arzuladığı düzende cevaz verilen çirkinlik. Taş yağacak taş...
aşçı kime kayıyor ben orayı çözemedim.

sapıklığın şaha kalkmasıdır.
(bkz: açmayın dedeler)
insanı erkekliğinden utandırmıştır. bunları hadım edeceksin o zaman görecekler erkeklik nasıl oluyor.
işid taylanda gitsin buralarda işi yok.
allah bunlar gibileri lut kavminde olduğu gibi helak etsin.
bir değil, iki değil tamı tamına üç erkeğin evlenmesidir.
(bkz: Türemiş gaylık)tır. ikı erkeğin evliliği basit gaylık oluyor. 3 gay evlenirse ki bunlar bunu başarmış nadir ibneler bu da efendime söyleyim türemiş gaylık oluyor.
cinsel hayatlarında burun deliklerinin rolü büyük olacaktır.
2 kişiyle hayat mı geçer amk, madem böyle bir imkan var, en az 10 senelik stok yapmak daha mantıklı.
(bkz: tren)
ciddi ve resmi bir olay olan evliligin basitleştirilmesi, yerlerde sÜRüNDüRüLDüGü YETMIYORMUş gibi bir de ayaklar altına alınmasıdır...
evin hanımı kim diye sordurtur adama.
lisedeyken grup çalışmalarını yanlış anlayan insanlardır.
sapık bunlar. kolombiya mahkemesinin verdiği karar. lut kavmi gibi başınıza daş yağar inşallah daş!

http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-40480605
Haberi okuyunca aydınlandım, çünkü aklımda deli soru vardı? Erkekler dörtlüyü kurmadan evlenmez. Okey olmaz bir kere.
kimin elinin kimin cebinde olduğunun anlaşılamadığıdır

bir de ; yenge de kütür kütürmüş denilemeyecek durum.
3 kadin evlense mutlaka ikisi bir araya gelince digeri hakkinda dedikodu yapar.kiskanclik kavgalari baslar. Ama erkek oyle mi ? 3 erkek gul gibi gecinip gider.
o değilde birileri beni takip etse ne güzel olacak sözlük ölü gibi ya kimsenin kimseye yararı yok.