bugün

üç beş mehmet(ya da mehmetçik de olabilir) öldü diye meclis mi toplanır.

hüseyin çelik e ait bir ifade.

hayır meclisin toplanmasının marifet olmadığını bende biliyorum ama bu ne biçim ifadedir arkadaş.
Mühimmat deposundaki patlamanın ardından Afyon'u ziyaret eden genel kurmay başkanını karşısında bulunca reklamın iyisi kötüsü yoktur düşüncesiyle hediyeler veren Afyon valisinin yaşadığı kafanın bir başka versiyonu. Rol model aldığı isimlerden midir, yoksa topluca hipnotize mi olmuşlardır bilinmez ama parayı candan daha önde tutan fıtrata sahip olunduğu da kesin görülüyor.

http://www.haberturk.com/...hediye-veren-vali-konustu

--spoiler--
Hayat devam ediyor. Bir acımız varken buna ara mı verelim?"
--spoiler--
"ben yavşağım, beynim de üç mm çapında göt şeklinde" anlamına gelen söz öbeğidir.
Lafın diğer anlamı: Hayattan bıktım yapacak birseyim yok gebermek için yol arıyorum.
meclisi toplatmak için 3-5 mehmetçik! öldüren şerefsizin piyonu olmamak isteyen insan düşüncesidir, bir daha bir şey yapmak istediginde 3-5 mehmetçik! i öldürmesin köpek sürüsü diye düşünmüş insanlar olabilir.
bir vatan haini beyanatı.
tatilini bölemeyen o mehmet sayesinde oradalarda olan kişi söylemi. evet.
bu acizlere oy veren insan ne kadar acizdir varın siz düşünün.
ölümlerin önünü kesen iradeye ait seslerden biri.
şehit gelmiyorsa bu hükümet sayesindedir.
sizin gibi şehit kanıyla beslenen lanet sülüklerden daha fazlasını hak ediyor küfür ettiğiniz insanlar.
allah bu işe vesile olan herkesten razı olsun.
ille de kan akıtalım diyorsanız kendinizi kesin, yakın falan ama ne olur gariban memleketim gençlerinden uzak durun.
çözüm süreci ak partinin en büyük icraatıdır.
kanı dindirdiği için nefret edilen parti ak parti.
ne garip.
anası hakkında +18 ifadeler kullanmaya iten vatan haini söylemi.
elbette toplanmaz, edep yahu!

lakin bakan çocukları için 'hak yerini' bulur
(bkz: unutmamalı) şimdilerde istiklal mücadelesi veriyoruz diyen kılların bir zamanlar neler dedikleri unutulmamalı.
cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi milliyetçilik yapmaya başlayan hainlerin sözüdür.

unutmadık.
Üç beş kaçakçı öldü diye toplanan meclisin vekilinin sözüdür.
bu cümleyi kuranın sülalesini silkerim net.

o üç beş Mehmet olmasaydı ananı sikerlerdi.

not: yazar arkadaşlar üstüne alınmasın, direk söyleyen orospu çocuğuna söylüyorum.
bugün kaza geçiren bir şahsın sözü.

aynı lafı söyleyenler bugün milliyetçi gürünmek için nerdeyse tam kadro şehit cenazelerindeler.
19 ekim, 24 şehit verdiğimiz çukurca saldırısının yıldönümüydü.

ey milletim, ne şehitlerini, ne hain pusu kuran orospu çocuklarını, ne de üç beş mehmet öldü diye meclis mi toplanır diyen orospu çocuğunu unutma, unutturma..
O üç beş mehmet kolay yetimiyor. Eğer kolay yetişseydi sizin çocuklar da doğuda askerlik yapardı.
Ölen askerler kendi oğulları olsaydı Orduyu PKK'nın üstüne salardı bu yavşaklar. Ama ne yazık ki yurdum insanı da yavşak, o yüzden artık bunlarla iyi anlaşıp baştacı ediyorlar. o zaman ne diyoruz? (bkz: Böyle göte böyle yarrak)
hükümet hayranlarının pek uğramadığı başlıklardandır. başka ülkede devrime sebep olacak sözle iki sayfa anca tartışılmış. "görmedik duymadık" her zamanki gibi.
meclis toplanmaz, fakat seçim zamanı geldiğinde milliyetçilik taslanıp, oy toplanır.

(bkz: rte nin çanakkale reklamı)
maaş zammı için bir arap bedevisi için toplanır denen zihniyet söylemidir.
oy verenlerin gozune sokulmasi gereken ifadedir.
Hatırladınız mı!
Akp liler Mehmetlerimizi ağzına almasın bi kere.
(bkz: akplilerin uğramadığı başlık sayısının çok artması)

38 entry var. verecek cevabı yok ipnelerin.

az önce biri tayyibin son bombasında "iftira atıyorsunuz bir gün utanacaksınız" diye bir şeyler zırvalamıştı ciddi ciddi. utanmaya dördüncü aranıyor gelsin.
güncel Önemli Başlıklar