bugün

http://galeri3.uludagsozl...ur-krali-basur_266045.jpg

bir şakirt in başlıklarından daha iyidir.

(bkz: sıçtıktan sonra götümü yalayarak temizliyorum)
modern takvim kullanıyordur. 3 ay ne la? haziran , temmuz ve ağustos aylarını kapsayan yaz mevsimine mi deniliyordu?
müslüman olmayan kemalist olabilir. kime ne, sana ne?
sorun değildir, geç kalınmış hiç değildir, daha önünde 3-5 aylık bir periyot vardır nasıolsa.
(bkz: three months has been started)

are you ready?
üç ayların başladığından haberi olmayan münafık gibi değillerdir. Müslümanlığı satış ve pazarlama işine dönüştürmeden müslümanca ve kendi halinde yaşayan, atasına, değerlerine nankör olmadan çehresini ilericiliğe ve bağımsızlığa adayan kişilerdir. aralarında dindar bulunur ama asla dinci bulunmaz. çünkü din pazarlamazlar.
(bkz: bilmeden siyaset yapmak)

(bkz: kürt propagandası yapmak)

(bkz: eziklik)

(bkz: mallık)

(bkz: recep ivedik2) başlığı açan arkadaşım son bakınıza seni davet ediyorum senin beynin ona yeter.
adamı zorla kemalist yapabilecek talihsiz söylem.

- arkadaş mustafa kemal nasıl koyduysa sevgiyi bunların içine, yüz yıl oldu hala acı çekiyorlar.
(bkz: başlık sıçmak)
daha beteri için: (bkz: entry sıçmak)
her boku kemalist den bilen kendisi bir halt yemeyen 3 aylarda olsa sağ eliyle kendini tatmin etmekten vazgeçmeyen kişi söylemi.

3 aylar geldi beyler sex konuşmak yasak, sevişmek yasak, çocuk yapma eylemlerini bitirin artık. haydi gençler iş başına.
herkesi kendi inancına göre yargılayan mal dinci'yle kapışacak kemalisttir efendim. kemalist değilim, kemalistlerden haz etmem, kemalistleri sevmem. ama bu kadar geri zekalıca bir olayda da sessiz kalmam beklenti dışıdır maalesef.
http://www.dailymotion.co...ar-my_music?search_algo=1
üç aylar nedir. bi' kere anlatım bozukluğu var. türkçede isimler, ya -lar- ekiyle çoğul hale gelir ya da önlerindeki sayı belirtileriyle. ikisi aynı anda kullanılmaz. hadi oğlum bakkaldan 3 ekmekler al, cümlesindeki saçmalıkla örneklenebilir. kemalistin bunu bilmemesi ona herhangi bir şey kaybettirmez. zira olayın kendisi de ismi kadar saçmadır.
kemalistler ilk kez güzel göründüler gözüme.
başladı mı ya? hiç haberim yok ve ayrıca pek kemalist değilim. mustafa kemal'i seviyorum tabiki ama kemalist olduğumu düşünmüyorum. olduğunu iddia edenlerinde olduğunu pek düşünmüyorum.
bir tek kemalistin mi haberi olmaz ? ya da haberi olan ve kemalist olmayan zat üç ayların ruhani dinginliğine ne kadar sahiptir ? nedir şakirt , kemalist , öteki , beriki diye etkiketleyişiniz , " insan " vardır yalnızca.
cumaya gittim günahlarımdan arınıp geleceğim diyebilen potansiyel şakirt söylemidir.
ya bir defolun gidin be kardeşim. işinize bakın denilebilecek başlık. kemalistler ile uğraşacağınıza kendi kamburunuza bakın.
dinini bilmeden din satanlardan da üç aylardan da haberi olan kemalisttir.
Bi kemalist olarak ne kadar mal olduğumuzu anladım.
kemaliste laf sokarak boşalabilen şakirtin son yanılgısıdır.
ben şahsen üç ay dört ay filan tanımam ağa küfürümüde ederim çatır çatır içkimide içerim o üç ay boyunca mal gibi açlık orucuna girecek dangalaklar düşünsün.
arap efsane ve masallarından haberi olmayan kişidir.
HER GÜN ALLAH IN GUNUDUR HERHANGI BIRI DIGERINDEN USTUN DEGILDIR.BU ŞAKIRTLER DOGUM GUNU KUTLAYAN KISILERI OZEL GUN OLMAZ DIYE YILLARCA YADIRGAYIP SON SENELERDE KUTLU DOGUM HAFTASI DIYE BIRSEY UYDURUP %99 U MUSLUMAN OLAN BIR TOPLUMU SOMURMEYE BASLAMISTIR.SEKILCI MUSLUMANLAR SIZI.
* bizim oralarda böyle adamlara ramazan müslümanı denir. üç aylar başladığında içkiyi, karıyı kızı bırakır, ramazan ayında da bir aylık vakit namazlarını kılar, orucunu tutar. bu üç ay içinde de, nerede oruç tutmayan namaz kılmayan adam varsa hepsini fişler, yetmezmiş gibi bir de münafık, hatta daha da ileri giderek kafir sıfatı yapıştırmayı kendinde hak görür.

işte böyle bir densizdir.

böyle adamlara bu üç ay boyunca tahammül edin, idare edin, alttan alın.

bak görüyor musun mümin bir tane daha geldi.

(bkz: bir kızın telefon numarasını alma yolları)

cık cık cık. başımıza taşlar yağacak!
üç ayların girdiğinden habersiz diğer müslümanlardan pek bi farkı yoktur. zira ilk insan ve peygamberin hz. adem olduğunu bilmeyen müslümanların olduğu bi memlekette yaşamaktayız. (bkz: benim kalbim temiz)