bugün

Bir şeye çok üzüldüyseniz, karşılaşabileceğiniz durumdur.
Yalnız kalmak istersiniz, kendinizi yastığa, yorgana gömüp ağlar durursunuz. Deli gibi yanar gözleriniz, uykunuz gelmek bilmez. Belki bir süre içiniz geçer ama tekrar tekrar uyanırsınız.

Sonra gün ağarmaya başlar.

Zaten zor geçen gecenin ardından yaklaşan sahte güne lanet edersiniz. Çünkü çevredekilere bir şey belli etmeden, her şey yolundaymış gibi davranacağınız saatler sizi beklemektedir.
kendini sanal aleme vurdurur. gece tayfasından normal olan kim kaldı?
aliskanlik yaparsa kötüdür.
uykunun, daha doğrusu uykuya dalmanın, tam anlamıyla fiziksel ve zihinsel bir gevşeme sonucu oluşacağının da kanıtıdır.
Üzüntü,sinir,stres doğrudan midemi etkilediği için acısından uyuyamama durumumdur.
laf anlatmaya çalışırsınız. karşınızdakine hissettiklerinizi, düşündüklerinizi açıklayabilmek için bin dereden su getirir, örnekler verir, yine de başaramazsınız. çevrenizdekilerin arkadaştan çok yabancılara dönüştüğünü, size karşı incelikle yaklaşmadıkalrını fark eder, kalbinizin kırıldığını hissedersiniz.
insanların yol açtığı stres ve öfkenin canlılığını geceleyin de korumaya devam etmesinden ötürü gerçekleşendir.
duvarı nem adamı gam çürütür. uyku sorunu da bir aşamasıdır.
Kalp çarpıntısı, göğüs kafesine giren sancılar eşliğinde her gece yaptığımdır.

O değil insan kırılınca değişiyor be. Daha çok yalnızlaşıyo, özgüvenini iyi niyetini kaybediyo. Ne hayal kurabiliyosun ne de mutlu uyanabiliyosun. Gözlerinin altı çöküyo rengi kararıyo kilo kaybediyosun. Halsizlik ve miskinliktem bahsetmiyorum bile.

Bişeyler kötüye gitmeye başladı mı herşey eşlik etmeye başlıyo ona. Kimse durup da ne yaşadığını seni bu hale sokan şeyin ne olduğunu merak etmiyo. Görünmez silik bi tip olabiliyosun insanlarin gözünde..

Düşmanımın başına bile gelmesin ne diyelim. Kalp kırmamak önemli gençler böyle şeylerin müsebbibi olmayın..
içimdeki boşluk ile birlikte uyuyamama sebebim. Gözlerimden uyku akıyor tam anlamıyla ama gel gör ki içteki sıkıntıdan, boşluktan ve üzüntüden uyuyamıyorum. Sebebini bilmiyorum ya da kendime itiraf etmek istemiyorum. içimdeki üzüntünün nedenini değil de yarattığı hissiyatı anlatmaya başladığımda ise direkt susmanın daha iyi olduğunu düşünüyorum. içimde de kalıyor gerçi. Yani “Söylesem tesiri sussam gönül razı değil” durumunun içinde sıkışıp kalıyorum.
On sene oldu. Bir gece rüyama gir baba, kucakla beni, ıslak ıslak bir öp be!

Çok özledim, çok özledim anlıyor musun?

Çok özledim...
Bazen bir şeyler birikiyor ve sırtımdaki yük daha da ağırlaşıyor. Bu öyle bir yük ki, şu zamana kadar hiç hafiflemedi ama gittikçe ağırlaştı. Uyuyamamak noktasına gelmek bu durumun en berbat yönlerinden biri.

Uyuyup bir daha uyanmak istememek, ancak uyuyamamak. ironik.
bakınız efenim bu da hayat şartlarıdır.
Şimdi bir ses kaydı atardım da müsait değilim, hard core girerdim yani hepinize üzüntüden uyuyamamak nedir lan zıpçıktılar.
insanın huzuru yoksa hiçbir şeyi olmuyor maalesef. uyku zaten kacabildigimiz tek sığınak. uyumak da mümkün olmayınca her şey çok daha zor geliyor.
Pazartesi günü eşinin PET sonucu belli oluyorsa demekki.48 saattir uyuyamıyorum.Rabbim sen yardım et.Temiz çıksın.

edit : PET ( vücudunda kanserli hücre varmı yok mu nerede ne kadar var onu ölçen makine )
kişiye göre değişen durumdur.
kimi üzüntüsünü uykuya verip yatıştırmaya çalışırken, kimileri de sevinçten uyuyamaya bilir.