bugün

kadınlar duyguyu içlerinde yaşarlar ve çoğu kez dışarı vurmazlar.
Ben üzülmesem de atarım çünkü neden atmayayım?
Duygularını kendi içinde yaşamaya alışmış kızdır.
Seviyordur. Her şeye de trip atılmaz. Üzüldüğü şeye ve duruma bağlı biraz da.
Eğer normalde atıyorsa, artık susmaya başladıysa ilişkiyi bitirmeye hazırlık yapıyordur. Unutmayın kadın sustuysa bitmiştir. Terk edip gidince özlüyor insan o kafa siktiği dönemleri.
eğer ki karşısındaki tarafından da seviliyorsa bir ömür mutlu olunabilecek kızdır. trip atmıyor ama üzüldüğü de anlaşılıyor ise gönlü alınır mutlu edilir. mutlu mesud yaşanır.
Bu benimdir. Cidden o kadar yorulmuşum ki trip atacak güç kalmamış. Bir şeye mi kırıldım karşımdaki farkında değilse uğraşmam zamanla geçer. Bir şeye mi üzüldüm söylemem o da zamanla geçer. insanlara dert anlatmaktan ruhum ölmüş sözlük.
Böyle şeylerle uğraşmayacak ya da yorulmuş kızdır.
doğmamış kızdır.
beni üzüyorsa deli gibi sevsem de o tribi atarım. ağzına bile sıçarım yani.
im sorry im not sorry.
hep kaybeden kızdır.

zira, sadece karşı cins değil, arkadaşlık ilişkilerinde bile trip atan kız kazanmıştır her zaman.
çünkü insan iddiayı sever. ayrıca egoisttir. trip atan kişinin tribi geçene kadar vazgeçmez. koşar peşinden. trip atan kişi olayı çözmüştür. ne zaman trip atacağını bilir ve karşısındaki kişiyi, yukarıda bahsettiğim döngüye tekrar tekrar sokar. köpek yapar karşısındakini.

trip atma kesildiği anda ortada egosunu kabartıp iddia edebileceği, kanıtlayacağı bir şey kalmayan kişi, kendine başka iddialar aramaya gider, ağzında "tribine tribine bandım..." şarkısı ile.
harbi insan evladının kızıdır.
Direk evlen....

Hiç ota boka bakma eğil önünde diz çök ve bas teklifi...
Kıymetini bilmediğiniz kızdır.
dikkat edin ölü taklidi yapıyor olabilir.
Çünkü suratınıza Balgam atıyordur.
icine atan kizdir.

Trip de atmiyor iste uzmesenize kizi.
trip atma anlayışım en fazla sabah günaydın mesajı atmamaktı ama üzülen taraf yine bendim. şuan keşke en azından trip atıp nazımı çektirip öyle üzülseydim diyorum.
ölmüştür. hem yaşayacak hem üzülecek bunun üstüne trip atmayacak kız yoktur.
karadenizli, balkan (kuzey: makedonya, serbia dolaylarından) türkleri. st. petersburg&moskova dolaylarındaki ruslar. kuzey germenleri.

bu kuzeyli kızlarda tanrı bağışı bir yetenek var.
Ya direkt ilişkiyi bitirmiştir ya da sineye çekmiştir.
üzülmeye alışkındır.çok da koymaz ona.
tribinin cekilmeyecegi gercegini icten ice bildigi icin trip atmaya korkar.
Kendi düşünüp yapmayan birine zorla yaptırsam ne fayda eder ki diye düşünüyor olabilir. Ben öyle düşünüyorum.
Karsı tarafta anti-trip programı kuruludur.