bugün

üzüldüğüm an alkol aldığım zamanlar oldu rahatlamak için. üzüldüğün zaman çokta işe yaramıyor. sevindiğinde alkol daha güzel.
Hatırlamak istemiyordur. insan her zaman acizdir.
insan her zaman acizdir evet. Ama önemli olan mücadele etmektir. Pes edip insanın kendisine zararlı olana yönelmesi marifet olarak gösterilemez ancak kimse kimseye alkol alıp almaması konusunda karışamaz da.
Sigaraya kosan insandan farksizdir.
sarhoşum.
uyuşmak isteyen, düşünmekten uzaklaşmaya çalışan kişidir.
Zayıf irade.
Kısa vadede rahatlamayı ve unutmayı seçen insandır.
Etkisi geçince, sorunlarla yüzyüze kalacaktır ne yazık ki.
Bunu o da bilir..
Korkak kişi.
Gerçeklerle yüzleşemez.
Icince nasıl unutuluyor ben anlamıyorum. Asıl benim içince daha çok aklıma geliyor. Gün içinde düşünmek istemediğim her şeyin etkisinde kalıyorum. Alkolden sonra birkaç gün de bu düşünceler gitmiyor. Icmek beni aksine daha kötü ediyor.
içinde bulunduğu durumdan bir an olsun uzaklaşmak namı hesabına yapılan harekettir.
amaç konudan uzaklaşmak çareyi alkolde aramak değil.
sadece sessiz düşüncesiz bir uyku. ♞
Alkoliktir. Üzülünce iç sevinince iç. Hepsi bahanedir. Netice olarakta içki tüm kötülüklerin hem anası hem babasıdır.
Hayatımda mutluyken hiç alkol tüketmedim ki ben ya diye düşündüren başlık.
Benim lan o.
Edit: ne yapayım? Sayıp söveyim mi? Gurursuzlasıp arayım mı? Aglayayım mı yatagıma kıvrılıp? Aglayacak kadar duygusallık barındırmıyor artık bünyem hepsini tükettiler. Soracak olursan alkol azaltıyor mu diye, aksine düşünceler eyersiz yularsız kalan bi at gibi doruklara kosuyor, özgür oldugunu düsünüyorsun. Kelimeler agzından edip gibi cemal gibi degil de asele gibi lanlı lunlu süzülüyor iste aklından gectigi sekilde. Bazıları benim de dahil oldugun kısım buna samimiyet diyor, özgün olmak.. bazıları ise aciz.
güçsüzdür. eskiden benim olduğum gibi. ama çözüm ne alkolde ne de başka bir şeyde. iyi hissetmek için kendinizden başka birine ya da bir şeye ihtiyacınız yok.
genelde üzülünce değil mutluyken içerim zira üzüntülüyken alkol insanı fevri ve saldırgan yapabiliyor bu da hem insanın kendine hem çevresine zarar verebilir ama mutluyken bu etkisi uzak.