bugün

sırf sizi mutlu ettiği için, sizi kendinden ötürü mutlu gördüğü için, evet sırf sadece bunlardan dolayı kendi içinde mutluluk duygusu yaşayan insanlardır. üzülmeyi hak etmezler. nerede peki bu insanlar derseniz bir şey diyemem. herkes kendi içinde ki muhasebesini çok iyi yapıyor zaten. sadece bunu yansıtıyor veya yansıtamıyor önemli olan bu.
Sizi düşünüp,siz iyi olun diye hayatanın her adımında sevdiklerini hep kendinden önde tutan ama bundan bi fayda göremeyen,faydadan ziyade değere dair ufacık bir umut bile göremeyen insanlardır.Hak etmiyorsunuz ki...
bütün insanlar. bugün bunu bir kez daha anladım sözlük.
- Kötü bir olay yaşadığınızda "geleyim mi" diye sormak yerine "neredesin" diye soran insanlar.
- Tüm cesaretini toplayıp, karşınıza çıkıp "seni seviyorum" diyen insanlar.
- Yemeğini sizinle bölüşmeyi teklif eden insanlar.
- Başarılarınızla mutlu olan ve size hep inanan, yüreklendiren insanlar.
- Yaptığınız pek çok hataya rağmen yine de sizi affetme erdemini gösteren insanlar.

Üzmeyin... Üzdüğünüz kadar üzülürsünüz.
iyi gününüzde, kötü gününüzde hep yanınızda olan size her konuda destek olan insanların kıymetini bilin.
ben dahil bütün insanlar umrumda değil banane.
Kimseye zararı dokunmayan, kendi halinde ki insanlardan uzak durunuz.
Bir de çocuklardan.

Üzmeyin, kırmayın.
(bkz: Ben)
Bütün insanlar özelinde, lütfen askerlik yapan sevgililerinizi üzmeyin ya, ailelerinden uzak çocuklar; her türlü eziliyorlar zaten, içim acıyor gözlerine baktığımda. bir de sevgiliden yana üzülmesinler be!