bugün

aman acıma yetime koyar gelir totona. sakın adınız sapığa çıkar birde milletten dayak, devletten ceza alırsınız. devir kötü kolla totoyu. şu kezolar ülkeden bir miktir olup gitseler. kızlara neler yapacaz da acaba diye diye iyilerde arada kaynıyor. düşün yani yolda lise dönemi oturuyoruz arkadaşta ula ne şanslısınız bizim okulda böyle taş gibi kız yok diyordu. yanımızdanda 45 yaş civarında bir kadın geçti benim arkam dönük ben konuşmuyorum bile. dönmüş gelmiş saldırdı bana pis sapık edepsiz annen yaşındayım elimden tuttu seni polise verecem. ula bir kere sen taş değilsin iki kız değilsin üç arkamdan ağzımı nasıl gördün.
pipili kız arkadaş olmaktır.
kızlar kedi gibidir. teselli olduktan sonra karnı doyup ihtiyacı kalmayan kedi gibi siktiri çekerler.
timsahın yaraladığı ama yiyemediği ceylanın peşindeki çakal davranışıdır. lakin kızlar pek yutmaz bu numarayı ya da yutarmış gibi yapar. belki de av olan, tuzağa düşen sensindir.
Teoman tarzı erkeklerdir.

Kız sonra baba ocağına geri döner.

iki tarafta mutludur. Yararcı bir gece geçmiştir.

-
Uyandım, bakakaldım, hayali bir parmağın
Bıraktığı yazıya, pencere camının buğusuna
Hoşçakal.
Siz ona eşdeğer güzellikte değilseniz siktiri basacaktır. iyilik yapan isilik olur. Yapmayın.
Mutlu olduğunda ve her şey düzeldiğinde gitmesi muhtemeldir. Çünkü artık size ihtiyacı kalmamıştır.
üzgün bir kızı sarkmadan teselli etmek gerçekten adamlıktır.
geçen otobüste ağlıyordu.kalabalık olmasa derdini soracaktım ama olmadı .
sonunun sekse bağlanacağını ümit ederek yapılandır. bazen bağlanır da.
amk uydusu birde marifetmiş gibi anlatıyor.

Meriç olmaktır.
Gerçek meriçlik budur işte. Sen meriçliğin hakkını verirsen kız da o duygusal yoğunlaşmada sana verir.

Win-win diyoruz *
gerçek bir erkeğin görevidir. ancak ne yazık ki sözlükte bunu yapabilecek potansiyelde bir erkek yok, elbette benim dışımda.

onu öpüp koklamak, saçlarını okşamak ve dudaklarından dökülen her isteği yerine getirmelisin. çünkü o hüzünlü, çünkü o sevgiye muhtaç; elleri soğuk, kalbi kırılmış ve yalnız bırakılmış bir kız.
güncel Önemli Başlıklar