bugün

"tabi bu arada bir tanesi de kalp krizi geçirerek, kimliğini bilmiyorum, üzerinde durmaya da gereğini duymuyorum kalp krizi sonucu ölmüş."

vay arkadaş ya bırak bu adamın senin yönettiğin, başında olduğun ülkenin vatandaşı olmasını, insan yahu bu adam, ne olursa olsun bir insan yaşamını yitirmiş ve sen alaycı bir tavırla, biride ölmüş, üstünde durma gereği yok diyorsun. sana acaba kimse öğretmedi mi? müslümanlıkta ölenin arkasından rahmet okunur diye.
söylediyse ayıp etmiştir. ama sadece başbakan olduğu için.

yoksa otobüs taşlayıp, halkın,polisin canına kast edene ben de aynı şeyi söylüyorum.
başbakan hazretlerinin kişiliğini ve karakterini çok iyi yansıtan yorumdur.
ne demesini bekliyordunuz ki? "allah rahmet eylesin inandığı şeyler uğruna öldü polis de orantısız güç kullandı özür dileriz".

bu adamdan iyice nefret ediyorum. hatta daha da ileri giderek ne kadar akp'li varsa bundan sonra onlara onların anladığı dilden konuşacağım. hoşgörü saygı nezaket fazla o beyinsizlere.

öyle göte böyle yarrak vereceğim bundan sonra.
benim de rte nin arkasın'dan büyük bir keyif ile söyleyeceğim söylemdir.
http://video.cnnturk.com/2011/haber/6/1/metin-hocanin-isyani
bir ülke başbakanına yakışmayacak sözlerdir.

küfretse daha iyidir.
başbakana taş atarken ölene duyulan sempati, ayı yavrusunu seven, besleyen sevgi pıtırcığı pkk lı teröristin davranışının gerçekliğiyle eşdeğerdir.
herhangi bir terör eylemi sırasında ölenlere rahmet dilemek aşırı hümanist yaklaşım. ayrıca, atılan taşlarla ağır yaralanan görevlileri hatırlatmakta fayda var.

zorunlu edit: söylenen gayet açıktır. herhangi bir terör eylemi sırasında ölen insana rahmet dilenmez. ister başbakana, ister muhalefete, isterse israil vatandaşına karşı yapılmış olsun.
eğer ölen şahıs masum vatandaş ise başbakan ve hepimiz ilk önce bu olayların çıkmasına sebep olan eli taşlı sözde demokrasi savaşçısı teröristleri kınamalıyız. tabi amacımız üzüm yemek ise...
(bkz: la havle)
halk adamı recep tayyip erdoğan'dan şanına yakışır bir yorum.
(bkz: küfretmemek için kendini zor tutmak)
(bkz: bir trollden başbakan olması sorunsalı)
faşistlerde inecek var.

faşist başbakanı nihat erimi
vuran cephe bizim parti cephemiz
prompter olmadan konuşmuş . ben diyorum bu adam yahudi diye kimse inanmıyor.
başbakan tiltine sahip şahıs demek istemişki;
"ben onun temsilcisi değilim, onun en önemli hakkı olan yaşam hakkına yapılan saldırıda beni ilgilendirmiyor"

bir başbakanın bu kadar bölücü olabilmesi takdire şayan bir iş olmalı.
o vatandaşın başbakanı olmadığın gibi milyonlarında başbakanı da asla olamıyacaksın.
--spoiler--
Bir tanesi de kalp krizi geçirerek, hayatını kaybetti tabi bu bize karşı yapılmış ilk saldırı değil
--spoiler--

uydurmayın sözde demokratlar. önce dinleyin veya okuyun. Sonrada partizanlık yapın. Hem taşla sopayla demokratik bir eylem olmaz.
kendine yakışanı söylemiş.
(bkz: recep tayyip erdoğan)

kendisine yakışan bir yorum.fazla söze ne hacet.
bir de sen ölmüyon ki hayırlısıyla...
(bkz: klasik başbakan yakarışı)
beklenen bir tavır çok şaşırmadım.
şiddetin olduğu yerde mantıklı açıklama olmayacağını gösteren yorumdur. siyasetçi güneydoğu'ya gider taşlanır, istanbul'un arka sokaklarına gider pkk'lılar tarafından taşlanır, aşırı solcuların yaşadıkları bölgelere gider taşlanır. siyaset dili şiddet olanın şiddet gördükten sonra ağlamaya hakkı yoktur.
kişi yorum uyumu. başka bişey beklenemezdi.
kendine düşmanlar türeterek çatışma ortamından nemalanmanın en somut örneğini sergilemiştir.
o ölen öğretmenin de bize öğrettiği son şey budur.
at gözlüğü takanlar da bu gerçekleri göremez.
kendi ışığını aramayanlar da başkalarının ampulleriyle yola devam ederler.
(bkz: kirli siyasetin kirli çocukları)
(bkz: boşbakan)ımızın yorumudur.
Seni insan sananlara, acırım ben.
bunun tam tersi bir yorumda bulunsaydı şaşırırdık zaten.