bugün

Asla gerçek babanın yerini tutmaz.
ramazan ayında rakı sahnesi. içme halil.
Lamia'ya çok üzülür, ağlardım. Dram dizisi.
Afedersiniz ama orospu çocuğudur. Annemi görmeye gidemiyorum puşt yüzünden. Gitsem bile rahat rahat evde gezemem. Herife kalsa zaten.. Ah anne dedirtiyor çoğu zaman.. Ah anne yaktın hem kendini hem beni.
türk dizi tarihinin en gerçekçi dizilerinden biridir. şemsi inkaya; halil güneşli karakterini canlandırarak türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır.
komşusu olan şişman süleyman'a da un çuvalı hakareti ile zaman zaman güldürmüştür.
şemsi inkaya'nın, alkolik baba halil güneşli karakteriyle efsane olduğu dizidir.
halil ilk bölümde hapse girer.
kendisini gaddar halil olarak tanıtır ve kabadayı tavırlar sergiler.
beş dakika sonra kapıyı yumruklar ve, gardiyaaaaann... diye bağırmaya başlar.
sonra koğuş ağası bir tokat yapıştırır gaddar halil'e.
ve halil yerde ağlamaya başlar.
+ ağam köpeğin olayım vurma.
ve daha sonra gaddar halil çaycı halil olur.
baddaddy.
şemsi inkaya'nın hayatının performansını sergilediği dizi.
bir adama bu kadar mı yakışır o rol ?

(bkz: lamiiiiiaaaaaaa)
Bir dönemin kabusu olmuş dizidir.

Evet sözlük hala düşündükçe insanın psikolojisini bozuyor.
Lamia çıktı geçenlerde başka bir dizide karşıma, kıza nasıl acıdıysam görünce bağrıma basasım geldi. Ben de ilk diziyi çağrıştırdı.
Kemal Kılıçdaroğlu bu dizideki üvey baba Halil güneşlinin yuruyen merdivene ters binip eğlendiği bölümden etkilenerek yürüyen merdivene ters binmiş diyorlar ama siz bilirsiniz yine de kankiler.
görsel
Korkmaları gerekir. Hele ki kızları varsa.
Biyolojik olmayan babadır. Annenizin eşidir Kişi yaşanmışlığı varsa öz babasından sonra bu kişiye baba demekte oldukça zorlanır...
(bkz: halil güneşli)
(bkz: lamia)
gibi karakterlere sahip bir diziydi.
(bkz: halil güneşli)
(bkz: lamia)
gibi karakterleri olan bir diziydi.
ecdadini siktigimin ogludur.adam bana hicbir sey yapmazken bile varligi beni deli ediyo her hareketi batiyo aq evladinin.
gelmiş geçmiş en sürükleyici dizilerden biridir.
izleyince deşarj olduğum dizi. durumum çok kötü galiba.
türk dizilerinin en büyük yapıtlarından birisidir.

o zamanın şartlarına göre oldukça akıcı bir senaryadur. sabri karakteri müthişti.
Türk dizilerinin pislik adamlarıdır.
lamia'ya neler Çektirdin halil orusbusu dedirten, bücür cadıyla eğlenirken bu diziyle korktuğumuz cocukluk anısı dizi.
Çocukluğumun iç burkan efsane dizisi, diziden dolayı birbirimize besleme derdik küfür etmek yerine.
her ne kadar zor bir durum olsada üvey anne den iyidir. allah ikisinin de yokluğunu göstermesin kimseye.