bugün

sürekli dayak yerdi bu lamia. halil güneşli'nin ayağı taşa mı takıldı, lamia'yı döver rahatlardı.
veeeyyy demekle başlamak istiyorum bu entrye. bir lamia vardı değil mi? acıların kızı.

hiç gülmeyen gözleri güzel bir kızdır. dizideki adı lamiadır. gerçek adı ise burçin abdullahtır.
(bkz: kum torbası)

küçük besleme'deki zottirik kara kızın kader arkadaşıydı bu. ulan ne aptal saptal yıllarmış anasını yivleyeyim...
https://www.facebook.com/...039139676625&comments
nostalji yaşayalım.
Aaa, Lamia'ya ne olmuşş!! Bir içim su olmuş..
http://kelebekgaleri.hurr...&p=1&hid=21505036
para vereyim de bi kuaföre git diyesim gelen hanım. tamam bacaklar, gözler falan o numara da samara gibi ortalarda dolaşmanın manası nedir. bi tarasaymış iyiymiş.
allah taş etsin seni emi demiştim taş olmuş.
kelebek mübarek.
ağlak sümüklü kızdan, seksi bir bombaya dönüşmüştür.
(bkz: burçin abdullah)
zaten yüzünü çok masum güzel bulduğum, büyüyünce fıstık gibi olan kızdır. babadan işkence görüp ağlayan kızla hiç alakası kalmamış...
he bir de lamia ismini çok sevmeme sebep olmuştur. ilk orada duymuştum.
telefonu nokia lumiadır.
evrimin delilidir.
büyümüş ve bir seks objesi olmuş kızımız, zamanında üvey babası az mı ağzını burnunu dağıtmıştı bu kızımızın, hey gidi günler, o zamanlar ben ilkokul birinci sınıfa gidiyordum, ne içerlenirdim bu kızcağıza, maşallah şimdi bir gördüm pir gördüm, bu kız ile çıksam sabaha kadar ne sevişirim (evet kötüyüm), ne diyelim şimdi o içkici babası utansın.
(bkz: üvey baba semiha)
Hep ağlardı. Yüzü sadece hanım ağa'nın yanında ve avukatın yanında bazen gülerdi. Babasına rakı bitmiş demeye çok korkardı.
Halil güneşli ' nin hayatını kararttığı güzel lamia. Bu hatunun gözleri bir başka güzel yalnız. Menekşe gibi.

Çocukken lamia' ya ağlamaktan... bir o mu vardı? Küçük besleme, mercan kolye...
Melankolik olduk sayelerinde.
(bkz: burçin abdullah)

görsel
(bkz: çocukluk çağı travması yaratan film ve diziler)'in başında gelen dizilerden birinde oynayan bir karakterdi benim için.
Kötü olan mıydı ezik olan mıydı bu lamia.