bugün

karısının yaptığı yemeği beğenmeyecek erkektir ama bu sebeple evliliği 4 yılı aşmayacak çift yarısıdır.
hayata ilk adımı atmış erkektir.
Yalnız erkektir. Aynı erkek seksini de kendi yapar.
evlenilecek erkektir. *
ütüsünü kendi yapan lakin yapamayan erkek bireydir. muhtemelen öğrenci veya bekardır.
(bkz: bekar erkek)
şüphesiz ki 'ideal erkek' listesinde üst sıraları zorlar.
ütüsünü kendi yapan kadın ile arasında bir fark olmayan erkektir.
babamdı. bunun bir nedeni kendisinin terzi olması olsada altta yatan asıl neden babamın mükemmeliyetciliğiydi. ütüsünü kendi yapan erkek her işin altından kalkabilecek erkektir aynı zamanda. tam olarak evlenilecek adamdır yani ama bu devirde kaldı mı bu modelden onu bilmem.
kendisininde elinin ve kolunun oldugunu bilen saglikli erkektir. bunlar kadin isi bunlar erkek isi diye ayirima gitmeyen erkektir. birde bunlar yemekte yaparlar.
(bkz: işte o benim)

sanki içim daha bi rahat oluyor.
tebrik edilesi şahıs, öyle kırışık gömlekle pantolonla dolaşmaz kendisi çizgisini korur.
öğrenci değildir lan bu. öğrenci adam ütü falan yapmaz. o tshirti buruşuk giyer. olsa olsa çalışan erkektir.
12 yaşından beri taşıdığım ünvandır.
tek tasini kendi alan kadindan daha cok takdiri hak eden bunyedir..

ayrica benim lan bu.. ben utuyu yapiyorum ama utu benle ayni fikirde olmuyor pek.. teknolojik imkansizliklar ve tesis yetersizligine bagliyorum bu durumu.. bir tek boxer utulemekte basariliyim ama onu da goren yok... kalip gibi boxerla dolaniyorum icimde.. ama kimseciklere hava atamiyorum.. olsun onun sagladigi ozguven yeter.. zaten bir gun bir hatun kaldirabilirsem olaya girmeden evvel utulu boxerim icin saygi durusuna davet edecem kendisini.
(bkz: torut)
evin en kolay ve eğlenceli işini kendi yapan erkektir. adam olsun da yemek yapsın, temizlik yapsın, bulaşık yıkasın, çocuk baksın.
çekici erkek.

hamarat erkek.

öğrenci erkek.

dul erkek.
(bkz: evde tek başına) kalıyordur.
(bkz: ıssız adam)
3000 nin üzerinde de maaşı varSA evlenmeliktir.
ailesi vefaat etmiş erkektir.
(bkz: evlenilecek erkek)
kendi kendine yetebilen, kimseye muhtaç olmayan erkektir. sevilir böylesi...
karısından daha iyi yapma olasılığı yüksek erkektir. babamdan biliyorum.* adam sanatçı mübarek.