bugün

inanın gerçek sanıp link aradığım haber. Bak hala haber diyorum ya. Ee normal burası türkiye burda herşey olur. Kanıksadık artık bu durumları.
bir an için gerçek sandığım olay. şu olayı gerçek sanabildiğimiz bir ülkede yaşıyoruz. durum o derece umutsuz... yakında ülkemizle ilgili "donald trump her ülkeden bir deli getirin, türkiye'den tuttuğunuzu getirin." demiş şeklinde efsaneler çıkacak diye kaderime razı olmuş halde öylece bekliyorum.
piyemses şu an hapishanede. evet.
Acı haber. Aramızda böyle psikopatlar olabilir dikkat etmek gerek. Böyle isteklerde bulunanları reddetmeyelim, onu ekmek sanıp yiyorlar ve gagalarına yapışıyor, sonra da nefessiz kalıp ölüyorlar.
0:00 0:03
Gündüz gündüz akla gelen elim hadise. Ne insanlar var ya. Ama bir yöne de haklı, adam masumca üstünün örtülmesini istemiş, zor değil ki. Sözlükte de böyle kaçık, sapkın tipler olabilir. Aman dikkat.
haber rağbet görsün diye atılmış başlıklardan birisidir yeni dönem youtuberların tabiri ile (bkz: clickbait) . Kişinin psikolojik sorunları elbet vardır tabi burada psikolojiyi boş bir şey olarak görüyoruz. Bende bazen boş mevzulara sinirlenip saçma gözüken ama benim gibi düşününce çok mantıklı olan hareketler.... Ne diyorum lan ben.
Gerçekten acı bir haber. Bazı insanların böyle istekleri olabiliyor. Ne olur ne olmaz siz örtün, böyle bir şey için ölmeye değmez. Bir şey olacağından değil de uyarayım sadece.
güncel Önemli Başlıklar