bugün

insanların kalbine iyilik serpiştirmek.
uçabilmek. otobüslerde sürünüyorum.*
daha hırslı biri olabilmek.
bütün dinleri ve yaratıcı inancını yok etmek.
Gözlerine baktığım kişinin düşüncesini okuma olsun isterdim.
Zihin okuma. Gerçi sanırım birazcık gizlilik hakkına taciz oluyor ama olsun ben bilmiyormuş gibi yaparım ya.
Zamanı geri alıp sayısal sonuçlarını öğrenmek.
Zihiin okuyayım başka da yok.
Penisimin kendi başına lavaboya gidip işeyip gelmesini isterdim.

Sifonu da çekerse tadından yenmez bir üstün yeteneğim olur.
insanlarin suratima karsi dediklerinin arkasindaki gercegi anlayabilmek.
üstün bir yeteneğimin olmaması.
aşık olmak. üstün bir yetenek bence. böyle yazarların şairlerin hakkında sayfalarca yazdığı türden aşk. 31 çeken aşktan değil.
Can Dostum(Good Will Hunting) filmindeki (bkz: Matt Damon) gibi çok hızlı kitap okuma yeteneğim olmasını isterdim.
Düşünce okuma.
durugörü, duruişiti falan olsun isterdim.
ışınlanmak.
yemin ederim iki adım atmaya erinir oldum bu havalarda.
böyle arada eski zamanlara gidicen kafa dinliycen bi kaç süreliğine yok olacan yani .
insanların iç Sesini duymak isterdim.
Halimden memnunum. Bir şeye nihai hakimiyet insanı deli eder.
Narnia'yı ziyaret etme, merak ediyorum ne yapayım.
sürekli ve bütün hücrelerimi, genetik degisiklige ugramadan yenileyebilmek.
bu sayede ne yaparsam yapayim hep saglikli kalabilirim. üstelik böylece yorgunlugu da azaltabilirim ve daha fazla üretgen olabilirim diye düsünüyorum ama ölümlü kalacagim.

ne güzel hayal kurdum. bakarsin bi 300 sene sonra; ben yorgun argin öldükten sonra bu hayalim gerceklesmis olur.
düşünceyi okumak insanı bi süre sonra triplere sokar. çevrenizde insan kalmaz. insanlara güvenip güvenmemenin anlamı kalmaz.
Hazır ve akıllı cevap .
Var zaten bi kaç tane gerek yok.
Kişisel anket.

Dzn: Düşünce okuyabiliyorum: 2 kez yaptım ancak sandığınız gibi kolay bir şey değil sürekli buna odaklanamazsın kafada başka düşünceler de var o yüzden kolay olmuyor, ayrıca karşıdakinin de sizle ilgili derin düşünceye düşmesi gerek. (fazla anımsamıyorum ancak)
Matematik

Burada istenen bir çok yeteneğe sahip olursunuz zaten.

Matematik candır ilimdir bilimdir.