bugün

uludağ sözlükteki çoğu yazarda; "ooo uzun entry yazmakla kim uğraşacak şimdi, veririm klişe bakınızımı, işime gücüme bakarım aga" mantığı olduğu için, başlatmaya gerek gördüğüm kampanya.

bana kalsa tek bir bakınız vereni bile uçururum ama, yine de insaflı davranıp 'üst üste üç' diyorum bak. çünkü biliyorum ki; aranızda o kadar bakınız manyağı yazarlar var ki, bakınız vermeden duramıyorlar, elleri falan titriyor vermeyince. tabii, doğru düzgün birşey üretemedikleri için, düşündükleri anca iki parantezin arasına sığacak kadar oluyor. normal.

ama bu bakınız aşkı, sözlükte çok çirkin bir görüntü oluşturuyor be. bakıyorum adam başlık açmış en azından doğru ya da yanlış birşeyler yazmış. altına yazarlar bakınız doldurmuş. bakıyorum aşağıya kadar bakınız. bu nasıl birşeydir allasen? senin bir konu hakkında bütün düşündüklerin iki paranteze ve elli karaktere nasıl sığabiliyor? hadi sen çok büyük bir kalemsin ve bütün düşündüklerini tek bakınızda özetleyip, olayı bitiriyorsun diyelim. ee kardeşim o zaman ne dolanıyorsun hala sözlüklerde? git kitap falan yaz.

son olarak; bir de 'bakınızla ayar verme'ye çalışan, bu olaya yürekten inanan arkadaşlar var. ahahahhha gülüyorum lan ben bunlara. adam başlığın altına; (bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün) ya da (bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum) yazarak adama ayar verdiğini sanıyor.

ne diyeyim, dur ben de senin gibi yapayım; (bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
(bkz: 1)
(bkz: 2)
(bkz: 3)
(bkz: b)
(bkz: s)
(bkz: g)
"bkz" lardan gına gelmiş bir yazarın feryadıdır.
53 entryle -31 karması olan bi acayip yetenekli yazarı uçurur uçurmaz başlasındır.
entry'e uygun bkz veren yazarları kapsamayan durumdur.
güncel Önemli Başlıklar