bugün

saygılar..

tanım yapmayanı dövüyorlar bu sözlükte..

üst katınızda yaşayan seksi, güzel ve çekici bakire kız kişisi..

yorgundum, yagmur yadıgından her yerim sırıl sıklam zor atmıştım kendimi apartmana. asansöre yönelmiştim ki, apartman kapısının açıldıgını farkettim. asansörün kapısını tutar mısın diye ince tiz bir ses kulaklarımda dans edivermişti birden. birden yüzü göründü ay parçası gibi bembeyaz olan yüzü. gözleri okyanuslardan taşmışçasına bir maviyle süslenmiş, saçları ise simsiyah. iri göğüsleriydi dikkatimi ilk çeken. sonrasında insanın başını döndüren o teninin kokusu burnumun direğini devirmişti. ''teşekkürler'' demişti bu nezaketime karşılık. ''sorun değil'' dedim bende karşılık olarak. ''kaça çıkıyorsun'' sorusuna yanıtı ''7'' olmustu. vay anneni eşşekler siksindi. bende 6. katta yaşıyordum nasıl farkedememiştim böylesine bir afeti? ''yenisiniz galiba'' sualime ''evet, 2 ay kadar oldu ege de okuyorum'' yanıtını vermişti. o akşam tümüyle kafamı bu kız alıp götürmüştü. bir şeyler yapmalıydım. klasik olacak belki ama kapısını calıp ''tuz'' istemiştim. bir saniye deyip içerden tuzu getirmeye koyulmuştu. dönüşünde bunun aslında bir bahane oldugunu, onu yeniden görebilmek icin böyle bir yalana basvurdugumu söyledim. tebessüm ederekten ''farkettim zaten, çok ucuz bir numara bu demişti'' lakin tek bir kücümseme görememiştim gözlerinde. '' e buyur madem kahve icelim'' demesi ise olaya ayrı bir ahenk katmıstı..

kahvelerimizi yudumlarken konu eski sevgililerden felan acılmıstı. ne hikmetse çok sıcak kanlı yaklaşıyordu. 2 saat kadar olmuştu beni evine davet edeli fakat gören olsa 40 yıldır dostlugumuz var sanardı. şakalar, takılmalar, mutfaga giderken el kol şakaları. saat gece 22.00 felan olmustu, yarın iş var diyerekten musade istedim kalkmak icin. biraz daha kalamaz mısın diye sordu bana. olur peki dedim. zaten bu son cümlem olmustu kurdugum.

öpüşmeye basladık. dudakları dudaklarımı esir etmiş, bacakları ise kasıklarıma aşırı bir hüküm sürme telaşını içine girmişti. 20-25 dakikalık ön sevişmeden sonra külodunu çıkarttım. kamışı yerleştirecektim ki, ''dur yapma'' dedi. niçin deyince de bakireyim o yüzden burda olmasın, banyoya gidelim dedi. ortalıgı kirletmek istemiyordu anlasılan. dedigi gibi banyoya gittik ve artık o bakire degildi. cok sert bir sevişme sonrası orada kalmaya karar verdim. yaklaşık 3 aydır beraberiz. haftada 5 gün sevişiyoruz. harika dolu günler dilerim. yaşasın seks!!
şimdi buralar üniversiteye giden kız bakire değildir diye bağıran, ağzı köpüklü yobazlar ile dolacaktır.

kültürlü ve güzel kızdır.
(bkz: serin hikaye birader)
universiteye giden kiz orspudur.
Şok gazetesinin itiraf kısmında yer alan bakireler kadar etkileyici değildir. Liseli ah liseli diye adlandırdığınız inci Sözlük'de bile daha iyi hikayeler yazılmaktadır. Popüler kültürün tepkisini almak için yazılmış uyduruk bir hikayedir.
(bkz: ofiste sekreter ile sevişmek)
(bkz: cumartesi gecesi seks yapamayanların başlıkları)

çarşamba'dan başlamış abi.
yurdum insanlarının etiketlemede sınır tanımadığının göstergesidir.
(bkz: yav he he)
(bkz: ergen sex hikayeleri)