bugün

hemen arkasından ATLARIN RUHSAL GELiŞiMi iÇiN YÜKSEK DOZDA metal müzik dinlettirildiğinden süphenilme durumu.
öğrencilerin yaşadıkları apartmanlarda sıkça şüphelenilen bir konu olup,atın o günkü durumuna göre diğer komşularla beraber kapıcıya şikayete gidilir
üst kattaki insanın hayvan gibi tepinmesi sounucunda alt kattaki hayvan olmayan insanın sinirleri everest'e tırmanır ve ve kıllanır ya atsa.
15 senedir en ust katta oturuyoruz. ilk onceleri guzellik mi, cirkinlik mi havuz basinda mankenlik mi oynardik bizim evin holunde, sonralari duvarlara ve kapilara tirmandik, coraplari birlestirip futbol oynadik. belli bir kis donemini atlattiktan sonra buyudugumuzu fark ettik, birbirimizle siddetli ergenlik kavgalari yaparken ayni zamanda iste bu icimizde yatan siddeti; abimin demir cetvelleri pamukla cevirip etrafini koli bandiyla yapistirarak baget yapmasiyla, benim de fransadan getirdigim sisme gitarimla sololar dokturmemle yani envayi cesitte metallica konseri verip gotumuzden ter akarcasina, tam anlamiyla debelenmek eylemini gerceklestirek atiyorduk.
bosunamiydi butun bu olanlar elbette hayir.simdi abim hala metal muzik dinler hatta bass calar* ki o simdi asker, ben ise klasik muzik egitimi aldigim icin liszt falan dinlemekteyim.

sorun su ki bu basliga fevkalede kizdim. bu entry yazarken dedemin yanimda osurmasina kizdigim gibi. bizim altimizda oturan reyhan teyze bize sadece ayda bir sikayete gelirdi. hala altimizda oturuyor ama en son sikayeti banyodan akan suydu. herneyse kendisinden allah razi olsun pek rahat tepinirdik ama bizler bu sayede bugunlere geldik cok ciddiyim. lutfen ust katta oturanlara insan muamelesi yapin. siz de sevin hayat sevince guzel.offffff dedem cok kotu kokkuttu....
makine mühendisidir o, telaşa gerek yok! *
Asansöre bindiğinizde her zaman 7.kata doksan atmış doksan hatunların çıktığını farkettiğiniz anda yaşadığınız kuşgucu bakışlar..
genellikle çocuklu ailelerde yasarız bu olayları ulan at mı besliyor bu insancıklar deriz! halbuki sıradandır her zaman oldugu gibi evin erkek çocugu* arabasıyla oradan oraya koşturur kız çocuğuda bebekleriyle oynamakta olduğu için sessiz sakin geçinir gider garibim iyidir aslında şirin komsular olur genellikle**
gece gündüz demeden, evde deli gibi tepinen komşudan gelen sesler sonucunda ortaya çıkan durum.