bugün

Rusya 1957 Yılında ilk uzay aracını uzaya gönderiyor.Beğenmediğiniz iran 2000 km menzilli füze üretiyor, nükler silah geliştiriyor.Biz ise 2016 yılında yerli piyade tüfeği üretmekle övünüyoruz.Akademisyenler üniversitede oturmuş öğretmenlik yapıyor.Üstelik maaşlarını artırıp Öğretmenin iki katı maaş, altında markasıyla övündüğü lüks araba hayat güzel tabii.Geri kalmamızın sebebi üniversitelerin doğru dürüst çalışmamasıdır.Devletin üniversitelere el atıp formaliteden öte akılcı tezler üzerinde çalışmalarını sağlamalıdır.
Allah allah iran yobaz degil miydi ya hu?

E bizim akademisyenlerimiz de gayet ozgurlukcu, ileri gorusluler.
Bildiriler imzalaniyor falan ne bileyim.
öğrencilerim tabiri caizse anal bölgelerinden kan almakla meşgul hepsi.
Daha rahat olmak için bunu yapanlar var buluş yapmayı geçtim.
mikrofonda konuşmayı en iyi bilen ülkemizdeki akademisyenlerdir iddia ediyorum.Çünkü bilim adamlığından öte öğretmenliği hitabeti kendilerine şiar edinmişlerdir.Buluş yapmadan popüler olma peşindeler.
papazeriğini imam eriği yaptılar yapma şimdi!
baba parası yiyen hayırsız evlat gibidirler.
kalburüstü herhangi bir ülkeye gönderilse 1 aya kovulacak akademisyenlerdir.

20 sayfalık makaleyi 2 ayda türkçeye çevirip iş yaptım sanmaktadırlar. oysa o makaleden günde 2-3 kez okuyup kendi yorumlarını katıp, gerekli araştırmayı yapıp ortaya bir şeyler çıkarmaları gerekmektedir.

yan gel yat osman, salla başı al maaşı... kebap vallahi. işlerine gelmeyince de akademisyen olur, dokunulmaz olur. teröristleri desteklemesi özgürlükçü olur.

tabiî bunların dışında kalan azınlık hocalar da var. allah razı olsun.
güncel Önemli Başlıklar