bugün

ürdün kralının ergenekoncu olduğunu gösterir.

değilmi la din tüccarları. karalayın bir iki satır.

edit: kalbiniz kararmış oğlum sizin.
allah ıslah etsin.
urdun kralinin kemalizm dini mensubu oldugunu gosteren eylem.
ardindan da 10. yil ilahisini okuyup, mustafa kemal in askerleriyiz duasini da okuduysa hacidir artik.
birde 'biz atanın askerleriyiz' diye bağırsaydı cenneti garantilerdi ne idüğü belirsiz.
içimizdekiler nasıl atatürk sevdasını bitirebiliriz diye haince planlar içerisindeyken bu görüntü sayesinde benim de gözümü nemlendiren durumdur.
pek bir anlam ifade etmeyecek ağlamadır. oğlum ben bu arapları bilirim ota boka ağlar bunlar gaza gelmeyin hemen.
http://gundem.milliyet.co....2013/1676581/default.htm
gözüne sinek kaçmış ağlamasıdır.
adam ağlamış tamam da "bizimkiler" diye tabir edilen grup niye ağlasın amk ona takıldım ben.
kuzey kore mi amına koyim bura?
Bir kraliçe raniya ya bakıyorum bir hayrinüsa gül e, kafam karışıyor kafam. Ürdün kralının duygulanıp ağlaması çok şey ifade ediyor ama anlayan kim..yazık bu halka yazık..
bizimkilerin ders alması gereken olaydır.
ürdün kralının anıtkabir de ağlaması her insanın yapamayacağı bir olay. atatürk ün zamanında orta doğuya çok iyilikleri vardır, ve bu yapılanları unutmayan haliyle duygulanıp ağlamıştır. ve bu olay yurdum insanına adeta bir ibret vesikasıdır. bizim insanımızın ağlamalarından vazgeçtik atatürk bizim insanımızın bazı kesimlerinden küfür bile yiyor. ürdün kralı abdullah şimdiki ataürk ü sevmeyen gerekli yerlere mesajı vermiştir tabii anlayana.
teröristbaşı sayesinde iktidar yüzü görmüşleri şaşırtmış, üzmüştür şüphesiz.
normal bir insanın duygulanıp ağlamasıdır bana göre ama tabiki orada burada ağlayanların müptelası olanlara göre siyasi gelmiştir.
gösteriştir. ulan adamın dedesi şerif hüseyin hani osmanlı askerlerinin karnını altın var mı diyen yaran lawrence of arabia'nın istediği yöne sürdüğü adam.

edit: eksileyen ebleh ürdün kraliyet ailesinden galiba. ne o şerif hüseyin'in torunu dememiz mi zorunuza gitti?
(bkz: timsah gözyaşları)
sevinç gözyaşlarıdır o.