bugün

ana itibari ile ösym götümü ye şarkısıyla ünlenen deli grubu.
(bkz: ali püsküllüoğlu)*
(bkz: salvatore di stefano ve saz arkadaşları)
(bkz: uludag sozluk celebritysi)
(bkz: kaşgarlı mahmut)
(bkz: ulubatli ugur)
(bkz: sehdibetli kahmil)
(bkz: sarisin 21)
(bkz: 18f)
(bkz: arjen robben)
ben (bkz: kel kör kirpi)
(bkz: montajelemani) * *
(bkz: istanbul28m)
(bkz: pınar altugun sozluk yazarı olma ihtimali)
(bkz: angela merker)
(bkz: ceviz ağacı) *
zerre kadar umrumda olmayan ve kim olduklarını sallamadığım ünlülerdir. hani derdim ünlü düşmalığı da değil. sadece herkesin yazar olduğu bir yerde başka sıfat ve özellikleri umursamıyorum ve sırf bu yüzden şirinlik yapacakların türeyeceğine olan inancımdan gerçek yaşamlarında kim olduklarının açığa çıkmasının midemi bulandıracağını düşünüyorum.
(bkz: KIZLARIN ACTIGI BASLIKLARI 600M DEN TANIMAK)
(bkz: karga)

türk sinema tarihinin parlayan yıldızı.
öksüz ve yetimin hakkını savunan malkoçoğlu.
o birrr, nobel ödüllü nobel ödüllü uludağ sözlük yazarı.
EN BiLiNENLERi OLARAK; ORÇUN KUNEK, HAKAN GÜNDAY, TEOMAN, PERiHAN MAĞDEN, ALTAY ÖKTEM..
(bkz: salvador hendrix)
benim lan ben. mehmet ağar'ın korumaları beni döverken bütün kameralar beni çekti.
bülent ersoy'un sözlükte yazar olduğundan şüphelenmekteyim. kendisi hakkında kötü yorum yapanları evinin bodrumundaki mahzende hazırlattığı kaynar su kazanına atacakmış gibi bir his var içimde. buradan kendisine saygı ve hürmetlerimi sunarım efendim. *
Sahsimdir.
Tarih 27 eylül 2012 neşet ertasin cenazesindeyiz. Okulu astik. Cenazeye geldik. ite-kaka en öne geçtik tabi. Önde protokol basbakan-bakanlar-muhalefet partilerin genel baskanlari falan. Kameralar da vizir vizir cekiyorlar etrafi. Cenaze kaldirildi. Eve gidip yattim yorulduk tabii o kadar saat ayakta bekledik. Aradan 1 saat geçmeden telefon caldi. Yurtdisinda ki teyzem beni görmüş de TVde heyecandan aramis garibim. Sonra birkaç arkadaş daha aradi. 2-3 mesaj geldi. Bu da benim ünlü olma hikayem.
Sevgilim futbolcu. Okuduğum memlekete bebi ziyarete gelince gazeteye cikmistik. bla bla takimin genc golcüsü bla bla yerde diye basliği vardi. sevgilim sayesinde peh.
Google'de hakkında kaç haber çıkınca ünlü oluruz? Diye sormak lazım.
girdiğiniz entrylerden ciğerimiz soldu
(bkz: dunyali arif)
(bkz: mhmtgdr)
teşekkürler.