bugün

tesadüf bu olsa gerek 5 ağustos 2013 gününe denk gelmiş ve çoğu gezi parkı olaylarını destekleyen içlerinde uyuşturucu müptelası şafak sezer ve kokainman saksıcı doğuşun bulunmadığı ve türkiye'nin şu dönemde en çok izlenen oyuncularının halkın önüne 'uyuşturucu bağımlısı' olarak çıkartılarak rezil edilmesi operasyonudur.

http://galeri.sozcu.com.t...l/unluler-gozaltinda.html
hükümete karşı olarak bilinen sanatçıları itibarsızlaştırma operasyonudur.

ayrıca; uyuşturucu kullanmak kişinin kendi tercihidir.
Hükumete karşı olmak istediğin boku yemeyi meşrulaştırabilirmiş.

Uyuşturucu kullanmışsa noolmuşkine, hem onlar geziyı desteklemişti bikerem. Kendi tercihi yanee, uyultucu felam kullanmak

(bkz: Yarrağımın kurma kolu)

Edit: birilerinin yeğenini uyuşturucu dolayısıyla savunan entrymi bulana ya da getirene tam 100 bin lira veriyorum. Ayrıca onun da mınakoyyum.

Biz sizin gibi, "benim kafamdaki adamın her yaptığını savunurum" diyecek kadar godoş değiliz onursuz takımı
el nusra'ya para toplamakla meşgul sözlük şakirtlerinin kavrayamadığı mevzu.
rezil olunacak bir şey yoktur. herkesin kendi hayatıdır. insanların özel hayatı kimseyi ilgilendirmez, siktiriniz gidiniz efendim.
dindar görünüp benim cebimdeki paraya göz koymadıkları için benim nezdimde olmayan rezilliktir.

bilakis,

bir rezilliğin başka bir rezillikle örtülmesi olayıdır.

bir de, türk halkının ikiyüzlülüğünün sınavlarından bir diğeridir.
elli kilo uyuşturucu ile yakalanıp içiciyim diyerek kurtulan bir başbakan yeğeni var. yeğen olunca uyuşturucu satışı bile içiciyim demekle meşrulaştırılabilinirmiş. o bi kerem başbakanımızın yeğeni. (bkz: yarrağımın kurma kolu)
yaşanan süreçle ilgili geri adım atan sanatçıların kim bilir ne tür suçlarının olduğunun açık kanıtıdır. Yapıyorsan arkasında duracaksın. Götün yemiyorsa yapmayacaksın. Ayrıca etrafınıza bakın bakalım her gün selamlaştığınız, fikirlerine değer verdiğiniz insanların bilmediğiniz ne alışkanlıkları var acaba ?
Bunun adı uyuşturucu operasyonu değil düpedüz itibarsızlaştırma operasyonudur kanımca. Saygılar.
http://gundem.milliyet.co...detay/1746122/default.htm
güncel Önemli Başlıklar