bugün

fazla sansasyon yaratmış, tüm güncel haberlerde yerini almış bir ünlünün hayatı gerçekten de ihtişamlı değildir bence. çünkü fark edilecek bir yanı kalmamıştır artık. oynadığı şey sayesinde bir dizi veya bir film, üstünden kaç sene geçse de yine o dizi sayesinde anılacaktır. insanların hafızasında yer etmiştir o kişinin oyunculuğu, güzelliği veya yakışıklılığı. bunun yerine yine kaliteli ve tercih edilen bir dizide, güzellikten çok oyunculuğunu konuşturanlar diğer insanlara nazaren gözde daha büyütülesidir.çünkü etrafına yaklaşan insanlar siz ünlüsünüz diye değil de kişiliğiniz sayesinde, yaptığınız işin başarısını paylaşarak yanınızda olurlar. vardır böyle ünlüler, özellikle de genç ünlüler. diziden ziyade reklam çekimleriyle başlayarak, kendi cep harçlığını çıkaran ve gitgide fark edilen, başarısına başarı katan ve bir merdiven misali sürekli tırmanan bir ünlü gerçekten ileride dönüp bakıldığında hatırlanır. ama skandalları sayesinde değil kişiliğiyle. dediğim gibi vardır böyle ünlüler ama çizgiyi korumak zor tabii.
(bkz: a e ı i o ö u ü)
tanınmış olmaktır. ölü olmak bundan yeğdir.
konuma ve amaca göre değişen olma durumu, isteği.
Erkekler için zor olan, kızlar için( göt,baş,meme) olarak kolay olan durum.
sen hala bankanın vereceği faizle krallar gibi yaşarım aq kafasında olduğun için bu entry'i giriyorsun işte kardeşim.
bir zengin olmak değildir kesinlikle. ama ünlü olmak denilince kafada oluşan imaj budur aslında.

her ünlü zengin midir?
yasarken degilde oldukten sonra unlu olmak isterim mumkunse.
güzel evlerde oturmayı gerektirir.

http://www.haberturk.com/...erin-deniz-goren-evleri/1
çok zor arkadaşlar kendimden biliyorum. siz siz olun ünlü olmayın.
ünlü olacaksaniz da turkiyede olmayin hele uludagsozlukte hic olmayin, beni methetme bana para ver hesabi, sanla sohretle isim olmaz, money talks.
ismi söylendiğinde birçok kişi tarafından biliniyor olma durumudur.

bilgi çağının getirdiği hastalıklardan birisidir aynı zamanda bence. birçokları bilinmek, beğenilmek arzusuyla nefes alıyor.
Yerine göre kötü olabilir ama harika bir şey. Aslında ünlü olmak değil, para. Neyse, buna da şükür. Elinde olanla yetinmek gerek.
ne yazıkki günümüzde ünlü olmak ile efsane olmak birbirine çok karıştırılıyor. ne kadar çok saçmalanırsa o kadar ünlü olunup adamlıktan uzaklaşılıyor.
Ülkemizde açılmak, saçılmak olarak algılanan durum. Feronun kucak dansından sonra elif kayanın kaz dağları diye soyunması???

Ne biçim insanları ünlü etmişiz. Öyk be.
ama sözlükte tanınmadan özgürce entry girebilmek.

t:muhteşemdir.
Cumhurbaşkanı ve birkaç insan dışında kimse ünlü değil.

Kime göre ünlüsün? kimin hayatında tanınıyorsun? Kimsin sen kim?

Bazı dünyası küçük tipler, instagramda göt açan meme açan tipleri Başımıza ünlü diye dolaştıran döl israfları, kendilerinden utansın.

Bugün instagramda 500 Bin takipçisi olan kendini ünlü sanıyor.

Amk bu ülke 83 milyon geriye kalan 82 milyon 500 milyar adet insanın hayatında bir karınca bile değilsin. Sitir amın zozuğu. Senin ünlülüğün burda geçmez.
O kadar da güzel bir şey değildir aslında. Herkes tarafından bilinmen en ufak bir negatif olayda ifşa olman ve kendi başına bir yerlere gidince magazincilerin takip etmesi çok can sıkar. En güzel örneği yetkin dikinciler in bir kafeden kahve alırken yaşadığı rezilliktir. Magazinciler resmen adamı millete ifşa etti karantina sürecinde neden bu halde dışardasınız diyerek. Bunu sıradan biri yapsa umurlarında olmaz kimsenin. Toz pembe değil her şey. Bir bakmışsınız Türkiye'nin nefret ettiği bir adam olmuşsunuz.
zordur, yaptığın bi çok şey sosyal medyaya oraya buraya konu olur ifşa olur. bu yüzden bi çok ünlü depresyona girer veya erken ölür.
şöhret riyadır.
hayatınızı zorlaştırır.
alışırsanız ilgi kaçınılmaz olarak azaldığında bunalıma girersiniz.
Kaç kere ünlü oldunuz amk. Hele hareketlere bakhele amk.
ünlü olunca bunalıma giren de olabiliyor ama çocuklar duymasın dizisindeki oyuncu tamer abi şöhreti azalırsa bunalıma girmezmiş.
sözlükte ünlü olmak bence güzel bir şey. sanki beni tanımasalar entrylerimi eksilemeyecekler. hem böyle daha çok ilgi görüyorum ve bu da bana enerji veriyor.
benim 5 sene evvel istediğim bir şeydir. ünlü olunca tanınırım sıla gibi, kenan doğulu gibi. tanınır bir kişi olurum. insanlar benimle fotoğraf çekmek ister. bir de hem samimi olarak gelirse ooh tadından yenmez. buray, ilyas yalçıntaş, tarkan, tarık mengüç şarkılar yapıp ünlenmişler.
belki bir hayal. belki bir gerçek.
güncel Önemli Başlıklar