bugün

çam diplerinde bafilenip patlak patlak evine dönebilitesi yüksek eski kızdır, yeni karı.
(bkz: bana bir masal anlat baba)
grup raptiye'in hello malatya şarkısı ile hikayesinin anlatıldığı olay. ibret alınacak bir şarkı.*
[http://www.youtube.com/watch?v=Xk-lCHQnOZ0 ]
ünlü olur olmasına ama hangi sektörün ünlüsü bilinmez.
bir ünlü olamayan diğer her türlü halt başına gelen kızdır.
gazetede çıkması muhtemeledir ama üçüncü sayfalarda genelde isim yerine kısaltma kullandıkları için ünlü olması zordur, yazık.
ünlü olmak için evden kaçmalar gerilerde kaldı artık! zira artık teknoloji sayesinde internetten ünlü olma dönemi başladı. çeşitli sitelerle ünlü olmak için insanlar hayattan kopuyor artık...
başlık ve ilk entry bi yerlerden çok tanıdıktır. erzuruma trenin ilk geldiği yıllarla ilgili yazılmış bir yazıdır bu. hatta erzurumlu bayanlar ayaklanmıştılar. (bkz: biraz yaratıcı olalım)
eskiden bu konuyu çok işlerlerdi dizilerde filmlerde uzun zamandır görmüyorum ben.
Bumerang kız tipidir.
Unutmayalım ki;"insanın başına ne gelirse ya meraktan ya bumerangtan"

(bkz: Ergenlerimize neler oluyor)
zamanımızda nesli tükenmiş olan insan türüdür. zira internet sayesinde değil şehrinden köyünden bile çıkmadan ünlü olmuş pek çok kişi bulunmaktadır. yok illa ben kaçıp ünlü olucam diyorsa bilin ki bu kızın derdi erkekler arasında ünlü olmaktır. ki siz ne demek istediğimi anladınız.
onu ünlü yapacak olanların kucağına oturacak olan kız.
ne tür bir piyasada ünlü olacağı belli olmayan kızdır.
hiç vermese bile, sırf uludağ' da adına başlık açıldığı için şimdiden meşhurdur.
filmlere bir çok kez konu olmuş kız tipidir. *
(bkz: köyde yetişen gül şehirde büyümez)
medyanın gençler üzerindeki olumsuz etkisinin göstergesidir.
not: magazin programları sağolsun. içine etti gençliğin, haberler bile magazinle doldu.
var olan ününü de kaybedip en adi ünsüz olacak kızdır.
bir çok şarkıya ilham kaynağı olan kızdır. (bkz: hello malatya)
http://www.youtube.com/watch?v=Xk-lCHQnOZ0
yeteneği varsa şanslıysa önü açık kızdır. Ama şansı yoksa önü açılacak kızdır.
görsel
pavyona düşer.
evet ünlü oldu. köprü altları ondan sorulur.
Başına gelebileceklerden habersizdir. Büyük ihtimal sonu iyi olmayacaktır.
kardeşi 'namusu' kurtarılacaktır. yaşasın töre!