bugün

hangi akla hizmet ettiklerine bir türlü anlam veremediğim, ünlü kişiler adına sanki kendisiymiş gibi facebook açan şahsiyetler veya şahsiyetsizlerin olması durumudur.

Çevresinden ilgi görmemiş, fazla arkadaş çevresi olmayan, odun gibi yaşamış insanlar olabileceği ihtimali üzerinde duruyorum.
işsiz güçsüz ve arkadaşsız tayfanın yaptığı eylem. hayır, güzelce yaşadığın bir hayatın olsa niye uğraşasın ki elaleme sahte facebook hesabı açmakla?
belki kızlar cam açar zihniyeti ile düşünen ergen profilidir.
bir milyon beğenene ulaştıktan sonra grubun ismini 'apo pkk reyiz' ve türevleri yapma amaçları olanların uğraşı da olabilir.
BiRDE OLUŞTURDUKLARI FACE HESAPLARINA, HAYRAN KABUL ETMiYORUM, GERÇEK OLDUĞUMU DÜŞÜNMÜYORSAN EKLEME VS. GiBi CÜMLELER YAZIYORLAR...
özentiliğin internet ortamında dışa vurumu.
Kendi kişilikleriyle problemi olan veya kişilikleri oluşmamış veya aşırı özenti insanlardır.
suratımızı tokat gibi çarpan acı gerçek. var böyle insanlar maalesef. kendi asosyalliklerini internet ortamında gidermeye çalışıp, başkaları gibi olmaya falan çalışırlar. yazık valla. üzülüyorum bu gençlere.
daha önemli işi olmayan insanlardır.
"Ya olduğun gibi görün / Ya da göründüğün gibi ol" düsturundan bîhaber yetişmiş, "ne olduğunun" da "nasıl göründüğünün" de farkında olmayanların sayısındaki çokluğu bir kez daha gözler önüne seren durumdur. "idealist" nesiller bekleyenlerin vicdanını kanatır. Zira "özenti" olandan "ideal" beklemek söz konusu değildir. Onlara rağmen "kendi" olabilme şuurunu gösteren örneklerin de varlığını hatırlamak ise, içe bir nebze olsun su serper.
Son zamanlarda profil açmakla kalmayıp, açtıkları profillerden insanlara arkadaşlık isteği göndermeye başlamış zatı şahanelerdir.

Bana Aras Bulut iyinemli adına açılmış sahte bir profilden böyle talep gelmişti. O süreçte de kendisi sosyal medya kullanmadığını bangır bangır bağıra bağıra söylüyordu.
güncel Önemli Başlıklar