bugün

bütün türkiyede bulunan insancık toplluluğudur.
SIRF BU YÜZDEN DERS KASAR AMA NAFiLEDiR. o kadar kan pipiye gidince düşünemez hiçbi şeyi.
eğer ortamın varsa her yerde kendi 'kerhanesini' yaratabilir. üniversitede de ortam bulamazsa; elizabeth forever. *
aklını karı kız bürümüş boş insandır. bu tarz insanların hayatlarında muhabbet edebilecekleri sadece üç konu vardır;

1- Karı-kız düşürmek.
2- iddaa.
3- Futbol.
biraz haklılık payı olan insandır.
kerhane zannetmeyen maldan daha uyanıktır.
+üniversiteyi kerhane zanneden mal, gel üniye kaydolak lan.
-tamam hadi gidelim.
üniversitenin bahçesinde gençler oturmaktadır...
-eneee, burada karışık oturuyür lan hatunlar ve erkekler, hassiktir, şey yani tööğübe, burası insanı bozar laaağn... ben başka üniye gidiyom arkadaş... hem belki evlenirim, mezun olmadan çocuk bile yaparım la.
+.......
gençliğin %90'ıdır. bir de üniversiteler bizimdir, burası bilim yuvasıdır diye öterler sonra.
içindeki orospular bulunmasa öyle zannedilmez. bu okul yönetiminin suçu değil bilakis sırf rahat rahat sevişebilmek için ailesinden ayrılan kızın suçudur.
mal falan olmayan akıllı insandır .kızlarımız ne diye aileden uzak üniversiteye gidiyo sanıyosunuz . rahat rahat sikişebilmek adına .ee bu kerhane degil de nedir acaba .
üst komşudaki orta yaş lise mezunu abidir. illa ki yarası deşilmelidir.

+ napıyon karılarla la üniversitede? var mı ekşin mehehe.
- olmaz mı abii ya, günde 2şer 3er götürüyorum, senin gibi orada olacak var ya neler yapar.
+ cidden mi la?
- şaka abi abi ya senin neyine ahahaha.
+ :((
üniversiteye gitmek amaçları

1)Karı kız bulmak
2)Ayrı eve çıkıp cool olmak
3) Askerliği kısaltmak.
Mal değildir.

Gerçekten böyle bi bakıyorsun, ortada sadece para dönmüyor.

Haklı bi anlamda. Tabi her çevrede yok bu. Yada her insan o çevrede olmuyor?
sözlükte olmayan maldır.

kimbilir hangi günahsız! taşra kızını hoplatıyor.
malın önde gidenidir. üniversite kerhane değildir. zira kızlar bedava veriyorlar. para istemiyorlar. 3 ay cıkıyorsun aşkım cicim sonra seks. olay bu. yalanlayabilecek biri varsa beklerim. kimse inkar edemez.
üniversite tanıtım kataloglarını yarattığı insan tipi. hiç görmemiş biri olsam ve bana öyle olmadığını anlatacak kimse olmasa, bir de karşı cinsle konuşmanın dahi ayıplandığı kapalı bir toplumda yaşasam ben de öyle düşünürüm.

önce o tanıtım kataloglarındaki fotoğrafları daha "üniversite"yi anlatır biçimde yapmalı. asıl "mal" o katalogları o algıyı yaratcak biçimde hazırlayanlardır. ya da "köylü kurnazı" mı demeli.
aslen bilime düşman maldır. bilim yuvalarını bu nedenle karalar.
büyük bir yanılgı içindedir çünki kerhanede seks paralıdır, halbuki üniversite her allahın günü seks yaparsınız ve kızlara bir lira para ödemezsiniz.
şehir efsanelerine sıkı sıkıya bağlı maldır. üniversiteye gidince mal olup olmadığı anlaşılacaktır.
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
annesinin babasının parasını kapitalist devletler gibi sömüren, üniversiteye gidiyorum diye kız peşinde koşan, bitirince de iş bulamayıp ya hem okuyoruz hem işsiz kalıyoruz diyen maldır. 4 yıl boyunca sadece okulu geçebilmiş kendine hiçbirşey katmamış bitki gibi bir şahsiyettir.
lan yok öyle bir şey,ben üniversiteye geldim geleli sevgilim bile yok.
üniversitenin liseden farkı bile yok.
(bkz: gazi de okumak)
çavuşu tokatlamaktan kafasını kaldıramayan yazar düşüncesidir.
sayıları oldukça fazla olan cahil kesimden oluşur. çoğuda akittir.
üniversite okuyanları pezevenk zanneden maldır. gelmiş bana ''kanka sen üniversiteye gidiyorsun orada taş hatunlar vardır bana bir tane ayarlasana.'' diyor. hadi lan ordan pezo bulsam ben kendime yapacam zaten.
güncel Önemli Başlıklar